Корреспондент.net,  4 листопада 2016, 00:20
1539
Шахтер обыграл Гент
Шахтар обіграв Гент

Гент - Шахтар: результат матчу групового етапу Ліги Європи.

Донецький Шахтар обіграв Гент з рахунком 3:5 в четвертому матчі групового етапу Ліги Європи.

Гірники виграли четвертий матч поспіль і забезпечили собі перше місце в групі Н.

Шахтар пропустив гол вже на 20-й секунді матчу: подачу з лівого флангу замкнув Кулібалі.

На 34-й хвилині Тайсона збили у штрафному Гента, і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Марлос пенальті реалізував.

Через п'ять хвилин Тайсон забив другий м'яч Шахтаря. Ще через сім хвилин Степаненко зміцнив перевагу "гірників": після подачі з кутового Тарас головою відправив м'яч у сітку воріт Гента.

У другому таймі ще двома голами у Шахтаря відзначилися Фред і Феррейра, а Пербет і Мілічевіч дозволили Генту уникнути розгромної поразки.

Гент - Шахтар 3:5. Онлайн матчу Ліги Європи

Гент - Шахтар 3:5

Голи: Кулібалі, 1, Пербе, 83, Мілічевіч, 89 - Марлос, 36 (з пенальті), Тайсон, 41, Степаненко, 45 + 3, Фред, 68, Феррейра, 87

Гент: Рінне - Нільсен Білле, Гершон, Фоке - есит, Нето, Деягере (Сеіф, 70), Асаре - Саймон (Ндонгала, 77), Кулібалі (Пербе, 74), Мілічевіч

Шахтар: П’ятов - Срна, Кучер, Ракицький (Ордець, 78), Ісмаїлі - Степаненко (Малишев, 72), Фред - Марлос, Тайсон (Дентіньо, 71), Бернард - Феррейра

Попередження: Степаненко