Біатлон: Нойнер приходить до фінішу першої

18 січня 2009, 15:47
0
6
Нойнер знову перша

Магдалена Нойнер виграє гонку переслідування на етапі кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

Німецька біатлоністка на даний момент демонструє феноменальну форму.

Незважаючи на 4 промахи на вогневих рубежах, вона зуміла фінішувати першою, ліквідувавши 15 секунд відставання від лідера після четвертої стрільби - Катерини Юр'євої. Лідер Кубка світу Світлана Слєпцова, завдяки боротьбі за 5-у позицію, стала найкращої за швидкості в сьогоднішній гонці.

Непогану гонку провели й українські спортсменки, усі фінішували в очках, а Валя зробила найбільший рейд і перемістившись із 38-го місця на 17-е.

Ці, дуже важливі очки, дозволять їй зайняти 25-е місце в рейтингу Кубка світу і поборотися за участь у гонці з масовим стартом в Антхольці.

Нагадаємо, що сестри пропускають етап в Італії, але у випадку, якщо їхнього очкового запасу буде досить для влучення в мас-старт, то швидше за все вони будуть у ньому брати участь.

Підтвердила своє вміння стріляти і Олена Підгрушна, тепер уболівальники будуть із нетерпінням чекати поліпшення її швидкості ходу. Віта Семеренко, на жаль, не змогла справитися зі стрільбою стоячи і 4 промахи не дозволили їй поборотися за більш високі місця. Ходом Віта, сьогодні була найкращою серед українських спортсменок.