Australian Open: Серена Вільямс вийшла до фіналу

29 січня 2009, 08:42
0
9
Американка стала першою фіналісткою

Американка Серена Вільямс стала першою фіналісткою Відкритої першості Австралії-2009, перегравши у півфіналі змагань Олену Дементьєва.

На початку матчу обидві тенісистки не надто впевнено діяли на своїй подачі, вже в перший гейм у росіянки, посіяної під четвертим номером, було два брейкпоінта, які вона реалізувати не зуміла. Як втім і друга ракетка світу Серена Вільямс, яка вже в наступному геймі сама мала шанси взяти подачу суперниці.

Однак у восьмому гейм Олена при рахунку 40-15 на свою користь програла чотири м'ячі поспіль і пропустила подачу. При рахунку 5 / 3 Серена взяла гейм на своїй подачі і виграла стартову партію матчу - 6 / 3.

Початок другого сету розпочався для росіянки вдалим. І хоча в перший же гейм, який тривав майже 15 хвилин, Олені довелося відігравати 3 брейкпоінта, але потім вона змогла вперше в матчі взяти подачу Серени, і до першої перерви повести в рахунку - 3 / 0.

Однак після короткої перерви Серена змогла не тільки зрівняти рахунок (у п'ятому геймі, на своїй подачі Дементьєва допустила 3 подвійних помилок), але й вийти вперед - 4 / 3. Дементьєвій вдалося зрівняти рахунок, але вже в дев'ятому геймі молодшій з сестер Вільямс в третій раз за сет вдалося зробити брейк, а потім, взявши свою подачу завершити матч на свою користь - 6 / 3, 6 / 4.

Нагадаємо, що до сьогоднішнього матчу шляху суперниць в офіційних поєдинках перетиналися сім раз, і з мінімальною перевагою в цьому протистоянні вела Вільямс-молодша - 4-3. Однак три останніх очних зустрічі, включаючи недавній півфінал турніру в Сіднеї, залишалися за росіянкою.

Тепер у фіналі турніру Серена буде грати проти переможниці другого півфіналу, в якому зійдуться росіянки Дінара Сафіна та Віра Звонарьова. Нагадаємо, що раніше Серена Вільямс вже три рази вигравала Australian Open - в 2003, 2005 і 2007 роках.