Кубок Девіса: Феррер довершив розгром Сербії

8 березня 2009, 16:23
0
7
Феррер підтверджує перевага Іспанії

Іспанський тенісист Давід Феррер виграв заключну одиночну зустріч матчу 1/8 фіналу Кубка Девіса-2009 Іспанія - Сербія у Віктора Троіцкі.

Споконвічно планувалося, що в п'ятому матчі зіграють Феррер і Тіпсаревич, але після поразки лідера сербській збірної Новака Джоковича від першої ракетки світу Рафаеля Надаля, капітан сербів Богдан Обрадович вирішив виставити на матч, що вже нічого не вирішував, саме Троіцкі.

Феррер сходу заволодів ініціативою й діяв у цьому матчі практично безпомилково (усього за матч Давід допустив тільки 8 незмушених помилок). У першому сеті другий номер іспанської збірної дозволив сербові виграти всього 3 очка на прийомі, сам при цьому тричі зробив брейк на подачі Троіцкі - 6:0. У другій партії Феррер продовжив грати в агресивній манері й без особливих проблем довів матч до перемоги - 6:3. У цілому матч тривав 54 хвилини.

Таким чином, остаточний рахунок у зустрічі між Іспанією й Сербією став - 4:1.

Нагадаємо, що єдину перемоги сербські тенісисти змогли одержати в парній зустрічі. Тепер у чвертьфіналі Кубка Девіса-2009 іспанцям доведеться зіграти проти переможців матчу між Німеччиною й Австрією.

За матеріалами: GoTennis.ru