Ліверпуль знищує МЮ й відроджує інтригу в чемпіонаті

14 березня 2009, 16:40
0
8
Джеррад приносить перемогу Ліверпулю

У суботу, 14 березня, відбувся центральний матч 29-го туру англійської Прем'єр-ліги, що загострив гру за чемпіонство - МЮ крупно вдома поступився Ліверпулю. У прекрасному матчі команда Рафи Бенітеса виявилася сильнішою за команду Алекса Фергюсона.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 29-й тур

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 1:4

Голи: Роналдо (23-пен.) - Торрес (27); Джеррард (44-пен.); Ауреліо (76); Доссена (90)

Попередження: Фердінанд (37); Ван Дер Сар (45) - Каррагер (35); Маскеранго (60); Шкртел (64)

Вилучення: Відіч (75, фол останньої надії)

Олд Траффорд. Арбітр: Алан Вайлі. Початок матчу: 14:45

МЮ: Ван Дер Сар; О'ши; Відіч; Р.Фердінанд; Евра; Керрік (Скоулз, 73); Андерсон (Гіггз, 73);  К.Роналдо; Парк Чжи Сун (Бербатов, 73); Руні; Тевес

Тренер: Алекс Фергюсон

Ліверпуль: Рейна; Арбелоа; Каррагер; Шкртел; Ф.Ауреліо; Маскерано; Лукас; Джеррард (Ель Зар, 90); Кейт; Рієра (Доссена, 68); Торрес (Бабель, 81)

Тренер: Рафа Бенітес

22-а хвилина. Тевес пасом із центра поля виводив Парка на побачення з воротарем, але корейця збив Рейна! Пенальті!

23-я хвилина. ГОЛ! Одинадцятиметровий чітко реалізував Кріштіано Роналдо.

27-а хвилина. ГОЛ! Ліверпуль зрівнює рахунок. Відіч помилився, його обікрав Торрес, що, вийшовши один на один з Ван Дер Саром, відправив м'яч у сітку воріт! 1:1

44-а хвилина. ГОЛ! Евра зрубав Джеррарда, за що Вайлі вказав на точку. Сам потерпілий забиває гол! Ван Дер Сар угадав, але удар був дуже сильним! 1:2

75-а хвилина. Арбітр відправляє Відіча на заслужений відпочинок - Джеррард вискакував один на один, а Неманья в регбійном стилі завалив його. Закономірне вилучення

76-а хвилина. ГОЛ! Ауреліо зі штрафного як рукою закидає м'яч у кут воріт. Шедеврально. 1:3

90-а хвилина. Доссена доводить рахунок до розгромного. Після навісу із флангу він у дотик переправляє м'яч у ворота - Ван Дер Сар вибіг і не встиг перешкодити. 1:4. Сенсація