Сумна поразка: Україна поступилася Новій Зеландії на чемпіонаті світу з баскетболу

Sport bigmir,  3 вересня 2014, 17:56
0
500

У середу, 3 вересня, в матчі четвертого туру групового етапу чемпіонату світу 2014 з баскетболу збірна України програла Новій Зеландії в грі, яка достроково могла б вивести нашу команду до плей-оф.

Після вчорашньої великої перемоги над віце-чемпіонами світу Туреччиною Україні для дострокового виходу в плей-оф потрібно було перемагати Нову Зеландію, яка до цього програла всі матчі на турнірі.

Старт поєдинку склався вдало для суперника - Нова Зеландія швидко набрала 5 сухих очок. Але поступово наша команда набрала хід і стала влучати. Особливо відзначився в першій чверті Максим Корнієнко, який набрав 8 балів. Проте отримавши перевагу в 5 очок, наша команда дозволила супернику перед сиреною скоротити відставання до -1, 19:18.

У другій чверті наша команда дуже сильно відпустила Нову Зеландію на старті. Ривок суперника 8: 0 вніс невелику плутанину в гру України, і тренеру довелося брати тайм-аут. Українці заспокоїлись і почали наздоганяти опонента. Наші баскетболісит змогли підійти до суперника на одне очко, але потім знову кілька разів отримали м'ячі в свою корзину, і в підсумку пішли на перерву з 6-очковим відставанням 30:36

Друга половина гри почалася добре для нашої команди, і за 4 хвилини до кінця чверті Україна не тільки наздогнала суперника, але і вийшла вперед. А ось потім стався великий провал, Нова Зеландія помчала у відрив на 10 пунктів, а у команди Фрателло в атаці не виходило нічого. В результаті суперник збільшив свою перевагу ще на 2 бали - 45:53

Вирішальний відрізок гри розпочався з нового провалу нашого захисту. Суперник зробив ривок +8: 0, і впевненість українців відчутно похитнулася. Всю четверту чверть Нова Зеландія не давала наздогнати себе, утримуючи на величезній дистанції в 15-13 очок.

Наша команда сьогодні поступилася за всіма параметрами - гірше кидала по кільцю (40% проти 49%), розгромно програла щит (25-48) і поступилася супернику за кількістю передач (12 проти 16).

Україна - Нова Зеландія - 61:73 (19:18, 11:18, 17:15, 20:16)

Завтра, 4 вересня, збірна України проведе останній матч проти збірної США. Початок гри - о 18:30.