Збірна США виграла фінал чемпіонату світу з баскетболу 2014

Sport bigmir,  14 вересня 2014, 23:59
0
642
Кайрі Ірвінг у фіналі був нестримний

У неділю, 14 вересня, збірна США розгромила у фіналі чемпіонату світу з баскетболу 2014 Сербію і вп'яте стала найкращою на планеті.

США – Сербія – 129:92 (35:21, 32:20, 38:26, 24:25)

Збірна Сербії вийшла на гру проти американців з рішучим настроєм, і половину першої чверті серби могли записати собі в актив – до результату 6-ї хвилини рахунок був 15:7 на користь Сербії. Однак тут вибухнули Джеймс Харден і Кайрі Ірвінг. Особливо звірствував останній, який набрав у першій чверті 15 очок.

Друга чверть продовжила катастрофічну гру для сербів – американці показували просто неймовірний відсоток попадання, особливо добре сьогодні вдалися триочкові – команда США реалізувала половину своїх спроб, в той час як серби відповіли 20% попадання з-за дуги.

26 очок відриву США від суперника позначилися на грі – американці забивали в своє задоволення, закинувши 100-е очко вже в третій чверті, а деморалізовані серби розуміли, що шансів у них немає жодних.

Найкращим гравцем у складі США став Кайрі Ірвінг, який набрав 26 очок, а у сербів - Ненад Б’єліца (18 очок)

Нагадаємо, на цьому чемпіонаті світу збірна США здобула 9 перемог в 9-ти матчах.