NBA: Марафони в столиці і Каліфорнії, битва в Канаді, перемога Кавс

За океаном тривають битви регулярного сезону.

Індіана - Атланта- 92:108 (18:28, 25:32, 21:25, 28:23)

І: Стакі (15), Сі Джей Майлз (15), Скола (12 + 9 підбирань), Хібберт (8 + 5 підбирань), Вест (8), Аллен (8), С. Хілл (5 + 7 підбирань + 6 передач)
А: Хорфорд (25 + 8 підбирань + 3 блок-шота), Тіг (21 + 7 передач + 3 перехоплення), Корвер (13), Керролл (12 + 7 підбирань), Сефолоша (8 + 6 підбирань), Міллсеп (7 + 8 підборів).

Серйозний хід набрала Атланта. Яструби виграли сьомий матч поспіль і восьмий з останніх дев'яти. На цей раз жертвою команди Буденхольцера стала Індіана, яка поки що знаходиться у пошуках своєї гри, в тому числі на рідному паркеті. Пейсерс програли п'яту зустріч поспіль. Вже з першої чверті гості захопили ініціативу і завдяки точній стрільбі з гри і з лінії штрафних лідирували протягом всього матчу, а перші три чверті нарощували свій відрив, який у третій 12-хвилинці зріс до 21 бала. Ще в першій чверті Хоукс поклали 5/8 з-за дуги. Відколу у другій спробував повернути свою команду в гру, але наприкінці першої половини Джефф Тіг видав індивідуальний перфоманс і перевага гостей з 10 очок знову зросла до 17 пунктів. У другій половині Атланта чітко контролювала всі спроби суперника порадувати своїх уболівальників. Крім далекої стрілянини гості переграли суперника і у "фарбі" (48-32). У четвертій чверті Майлз відзначився 15 очками, але там вже питання щодо переможця не стояло. У складі Аталанти Хорфорд у третій чверті зробив все, щоб не було інтриг в заключному відрізку матчу. У другій половині один з лідерів Яструбів набрав 14 очок з сумарних 25-ти.

Вашингтон - Бостон - 133:132 2ОТ(30:29, 28:16, 34:31, 18:34, 11:11, 12:11)

В: Пірс (28 + 7 підбирань), Волл (26 + 7 підбирань + 17 передач + 3 перехоплення + 9 втрат), Гортат (21 + 12 підбирань), Хамфріс (17 + 9 підбирань), Бів (14 + 5 передач), Серафін (11)
Б: Грін (28), Смарт (23 + 5 передач), Олінік (19 + 11 підбирань + 4 перехоплення), Бас (19 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Тернер (18 + 6 підбирань + 8 передач), Зеллер (10 + 5 підбирань).

Напередодні Кельти і Візардз грали в Бостоні, де перемогу здобули "зелені". Природно Чаклуни хотіли реабілітуватися перед уболівальниками, причому до середини третьої чверті все йшло чітко за планом - 23 очки переваги й повне домінування на майданчику, однак своє слово сказали два резервіста - Еван Тернер і Маркус Смарт, які перетворили, здавалося б, комфортну перемогу в марафонський поєдинок з двома овертайму. В четвертій чверті, яка, як правило, ховає Кельтів, на цей раз вдалося врятуватися. Тернер, Смарт і Басс видали феноменальний ривок, скоротивши за 12 хвилин 16 очок. Гравці основи у вирішальний відрізок матчу на паркеті не з'являлися. Вашингтон за цей період допустив вісім втрата, а Кельти реалізували 50% кидків, в тому числі і 3/6 з-за дуги. Як раз три Тернера за 0,6 секунди до фінальної сирени після підбору Гріна під чужим рахунком і стала рятівною для Бостона.

Подібний розвиток подія додало сил гостям, які в першому овертаймі за дві хвилини до кінця вели сім очок, однак тут же стався повний провал у "фарбі", де Гортат просто розтоптав опонентів, а Пол Пірс ввалив ключову треху за 30 секунд до фінальної сирени, продовживши гру ще на п'ять хвилин. До речі, "Правда" піднявся на 16-е місце за результативністю за всю історію НБА, обійшовши Реджі Міллера. Тепер на рахунку легенди Бостона, який виступає за Вашингтон, 23 400 очок. Смарт, Олиник і Басс жваво розпочали другий овертайм, і знову перевага зріс до семи очок, однак Уизардз сьогодні не збиралися поступатися. Режим рятувальника включив Джон Уолл, що набрав підсумкові 10 очок, в тому числі і останні два з класного проходу, що завершився фолом. Лідер столичної команди видав феноменальний відрізок і повністю заслужив вікторію в цьому матчі, роздавши за весь поєдинок 17 передач, до яких додав 21 очко, але 9 втрат дещо затьмарюють ці показники. Вашингтон перервав триматчеву серію перемог Бостона.