Сьогодні збірна України з баскетболу проводила першу товариську зустріч в рамках підготовки до кваліфікації Євробаскету

Німеччина - Україна77:83 (20:18, 21:23, 10:16, 26:26)

Німеччина: Гіффен (15 + 5 підбирань), Тейс (14 + 12 підборів), Бензінг (10 + 6 підбирань), Ло (10 + 5 передач), Тімман (8), Бартхель (7), Мейсон (6), Хекманом (5), Дорета (2)

Україна: Мішула (22), Бобров (14), Артамонов (9 + 5 передач), Пустовий (9 + 4 підбирання), Липовий (8), Лукашов (7 + 6 передач + 5 втрат), Конєв (5 + 5 підбирань), Рябчук (4), Отверченко (3), Петров (2)

Сьогодні збірна України з баскетболу розпочала ігровий етап підготовки до кваліфікаційного турніру на Євробаскет - 2017. Першу товариську зустріч підопічні Євгена Мурзіна проводили проти команди в Німеччині, сам матч проходив у Вюрцбурзі.

До матчу українці підходили з цілою купою проблем в складі. Так, через проблеми зі здоров'ям в Німеччину не смоли відправитися Кирило Фесенко і Максим Корнієнко. Також в матчі не брав участь В'ячеслав Кравцов, а Олексій Печеров залишив збірну через перелом ноги.

Здавалося, що такі несприятливі обставини завадять збірній України продемонструвати гідний баскетбол, і старт матчу лише підтвердив ці побоювання.

Перші 5 хвилин матчу здавалися суцільним кошмаром. Україна здійснювала втрату за втратою, а в атаці не виходило зовсім нічого. Перші свої очки жовто-сині набрали на кінець 5-ї хвилини зустрічі, це Денис Лукашов прорвався під кільце і зумів донести м'яч до цілі. До цього моменту команда Мурзіна горіла 0:12.

Успішний епізод за участю Лукашова немов розбудив наших хлопців, і вони, нарешті, включилися в гру. Соло в атаці українців почав Мішула, який справно, а головне точно поливав кільце німців з-за дуги. Поступово становище на паркеті вирівнялося, що відбилося і на табло. На велику перерву команди пішли з рівним рахунком - 41:41.

Вирішальною ж в поєдинку стала третя чверть. У цьому ігровому відрізку Україна зуміла створити необхідний заділ, що дозволив їй довести матч до перемоги. І знову дивовижну точність демонстрував Мішула. Досить сказати, що відсоток реалізації триочкових спроб у дніпрян сьогодні досяг 71%.

На четверту чверть Україна вийшла, ведучи з різницею в 6 очок, і завдяки успішним діям в атаці, перевагу цю, команді Мурзіна, вдалося зберегти до фінальної сирени.

Звичайно, перша товариська гра сезону не показник сили нашої команди, однак, сам результат вселяє певний оптимізм.

Завтра Україна і Німеччина проведуть другий контрольний поєдинок.