NCAA. Близнюк — найкращий у складі Вашингтону

iSport.ua,  23 грудня 2016, 18:30
0
73

Після двох невдалих матчів уродженець Луцька Богдан Близнюк знову завоював статус найкращого у своїй команді.

Команда університету Істерн Вашингтон, як і раніше, не може знайти свою гру. Цієї ночі “Орли” поступилися вже в трьох поєдинках поспіль. Цього разу їхній політ був перерваний представниками університету Колорадо — 68:76.

Втішає лиш те, що найкращим у складі тих, хто програв, став українець Богдан Близнюк. За 38 хвилин на паркеті на його рахунку 25 очок (3/5-3-х очкові, 6/15 — 2-х очкові, 4/5 — штрафні), 5 підбирань, 5 асистів і одне перехоплення. Додамо, що Близнюк став кращим за набраними очками серед складу обох команд.

Наступний свій матч команда Близнюка проведе вже напередодні Нового року: у ніч на 30-те грудня їй буде протистояти університет Айдахо.