0
461
Руссо не зміг нокаутувати Головащенка

Клементо Руссо здобув переконливу перемогу над Романом Головащенком.

Українець Роман Головащенко першим з українців стартував у першому повноцінному сезоні боксерського проекту APB.

За підсумками передрейтингового турніру, Головащенко посів четверте місце, тому стартувати йому довелося в бою проти першого номера, однієї з головних зірок проекту, дворазового чемпіона світу і призера Олімпійських ігор італійця Клементе Руссо.

Ці боксери вже зустрічалися в передрейтинговому турнірі, і тоді Руссо переміг нокаутом в п'ятому раунді. Реванш українцеві не вдався.

Головащенко, врахувавши помилки першого бою між боксерами, вибрав захисну манеру бою. І нехай удари Руссо тепер ішли переважно в блок, але і потрапити в італійця не вдавалося. У підсумку при величезній підтримці міланської публіки Руссо переміг Головащенка за оцінками всіх суддів за підсумками восьми раундів - 80:72, 80:72, 80:72.

Крім Головащенка, в рингу ми побачимо В'ячеслава Кісліцина у ваговій категорії до 64 кг (його бій відбудеться 10 або 20 червня), а також Дмитра Митрофанова (його бій очікується 17 липня в Саратові). Ще один представник України в проекті APB Денис Лазарєв від участі в проекті відмовився після передрейтингового турніру.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Українець Головащенко вистояв проти зірки італійського боксу