Кубок України: Динамо, Шахтар і Металіст пробилися в 1/8

21 вересня 2011, 17:21
0
14
Динамо, Шахтар і Металіст пробилися до 1/8 Кубка України

У середу, 21 вересня, відбулися матчі 1/16 Кубка України. За підсумками фаворити - Динамо, Шахтар, Металіст і Дніпро - пробилися до наступної стадії турніру.

Так, кияни на виїзді не без проблем обіграли Кремень з Кременчука. Динамо до початку другого тайму вело 3:0. Відзначилися Сергій Рибалка, Фенандо Аді та Дуду.

ВІДЕО: Кремень vs Динамо. Кияни забивають два голи-красеня

ВІДЕО: Кремень vs Динамо. Дуду забив перший гол за киян

Для двох останніх це були перші офіційні голи за Динамо. Потім Кремень відквитав два м'ячі, однак більше забити не вийшло.

ВІДЕО: Динамо не без проблем впорався з Кременем. Огляд матчу

Донецький Шахтар також на виїзді впорався з одноклубниками з Свердловська - 2:0. По голу на свій рахунок записали Алан Патрік і Марсело Морено. Для бразильця цей м'яч став першим у футболці Гірників.

ВІДЕО: Бий своїх. Патрік забив перший гол за Шахтар

ВІДЕО: Свердловськ слабший за Донецьк. Кубкове дербі українських Шахтарів

Металіст на виїзді розгромив Берегвідейк з Берегового - 3:0. Голи на рахунку Крістальдо, Ткачов і Будника.

Дніпро на виїзді скромно обіграв Титан з Армянська - 1:0. Єдиний м'яч на 69-й хвилині провів Матеус.

Справжньою ж сенсацією стала поразка київської Оболоні від Буковини (Чернівці), яка виступає в Першій лізі. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь останньої.

ТЕГИ: Динамо КиевШахтер (Донецк)Кубок УкраиныДнепр (Днепропетровск)