АПЛ: Челсі не пробиває Норвіча, Болтон ганьбить Ліверпуля

21 січня 2012, 21:23
0
9
Болтон приймає Ліверпуль

Сьогодні, 21 січня, відбулися матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги. У першому матчі Челсі не зміг перемогти Норвіч, причому для господарів це виявився перший матч чемпіонату, в якому вони не пропустили.

А ввечері Ліверпуль знову невдало зіграв на виїзді, привізши бублик із Болтона.

Турнірне становище: 1. Манчестер Сіті – 51, 2. Манчестер Юнайтед – 48, 3. Тоттенхем – 46, 4. Челсі – 41, 5. Арсенал – 36, 6. Ньюкасл – 36, 7. Ліверпуль – 35

Болтон – Ліверпуль – 3:1

Гол: М. Девіс (4); Рео-Кокер (29); Стейнссон (50) – Белламі (37)

Болтон: Богдан, Стейнссон, Уітер, Найт, Ріккеттс, М. Девіс, Муамба, Рео-Кокер, Іглз (Тункай, 90), М. Петров, Нгог (К. Девіс, 88)

Ліверпуль: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Адам (Даунінг, 65), Хендерсон, Джеррард, М. Родрігес (Кейт, 65), Белламі, Керролл

4-а хвилина. ГОЛ 1:0 Помилився Мартін Шкртел позиційно, втратив центральну частину оборони, куди увірвався Марк Девіс і точним ударом з лівої ноги з лінії штрафного послав м’яч у правий нижній кут воріт Пепе Рейни.

29-а хвилина. ГОЛ 2:0 На правому фланзі Іглз зіграв у стінку з Рео-Кокером, далі передача на Девіса, який з лінії штрафної відправив м’яч ближче до району одинадцятиметрової позначки, де вже був Найджел, який без зусиль переграв Пепе Рейну!

37-а хвилина. ГОЛ 2:1 Богдан виніс м’яч від своїх воріт, Чарлі Адам виграв верхову боротьбу, потім в центрі поля головою зіграв Керролл, виконавши точну гольову передачу на Крейга Белламі, який втік від захисників і реалізував вихід один на один.

50-а хвилина. ГОЛ 3:1 Мартін Петров навісив на дальню штангу, снаряд звідти відлетів у район одинадцятиметрової позначки, звідки Гретар Стейнссон, падаючи, завдав удар у лівий нижній кут воріт Пепе Рейни.

Норвіч – Челсі – 0:0

Норвіч: Радд, Айяла, Уитбреда, Мартін, Нотон, Джонсон, Фокс (Крофтс, 79), Пілкінгтон, Серман (Беннет, 90), Холт, Морісон (Джексон, 79)

Челсі: Чех, Босінгва, Давид Луїз, Террі, Е. Коул, Мейрелеш (Ессьєн, 80), Рамірес, Лемпард (Малуда, 37), Мата, Торрес (Лукаку, 77), Старрідж

КПР – Віган – 3:1

Гол: Хельгусон (33-пенальті); Бужак (45); Сміт (81) – Родальєга (66)

КПР: Кенні, Хол, Хілл, А. Фердінанд, Люк Янг, Меккі, Бужак (Деррі, 83), Райт-Філліпс, Бартон, Хельгусон, Кемпбелл (Сміт, 46)

Віган: Аль-Хабсі, Бойс (Стам, 69), Колдуелл, Гохурі, Фігероа, Мозес, Дж. Маккарті, Й. Гомес (Крусат, 61), Уотсон, Макартур (Семмон, 46), Родальєга

Фулхем – Ньюкасл – 5:2

Гол: Ден. Мерфі (52-пенальті); Демпсі (59, 65, 89); Замора (68-пенальті) – Гатрі (43); Бен Арфа (85)

Фулхем: Стокдейл, Келлі, Сендерос, Хангеланд, Ріїсе, Сідуелл (Ендрю Джонсон, 37), Ден. Мерфі, Демпсі (Фрай, 90), Д. Дафф, Замора, Руїс (Бейрд, 46)

Ньюкасл: Крул, Сімпсон, Вільямсон, Колоччіні, Сантон, Кабай (Гослінг, 83), Бен Арфа, Гатрі (Перч, 76), Гутьєррес, Бест (Р. Тейлор, 85), Амеобі

Сандерленд – Суонсі – 2:0

Гол: Сессеньон (14); Гарднер (85)

Сандерленд: Міньоле, Бардслі, Браун, О’Ши, Річардсон, Макклін, Ларссон, Сессеньон, Воен (Гарднер, 78), Кеттермоул, Бендтнер (Уікхем, 12)

Суонсі: Ворм, Колкер, Н. Тейлор, Вільямс, Ранхель, Дайер, Бріттон (Рутледж, 78), Аллен, Сігурдссон (Макікран, 66), Грем, Сінклейр

Евертон – Блекберн – 1:1

Гол: Кейхілл (25) – Гудвіллі (72)

Евертон: Ховард, Невілл, Хейтінга, Даффі, Бейнс, Д. Гібсон (Стракквалурсі, 87), Кейхілл, Феллайні, Анічебе (Велліос, 80), Донован, Саа (Дренте, 55)

Блекберн: Робінсон, Денн, Живе, Ольссон, Нзонзі, Лоу, Гамст Педерсен, Петрович, Данн (Форміка, 60), гудвіл (Модест, 76), Хойлетт