Подвиг десяти: Челсі вистояв у грі проти Барселони

24 квітня 2012, 22:40
0
25
Фатально схибив: Мессі не забиває пенальті

У вівторок, 24 квітня, було зіграно матч у відповідь півфіналу Ліги Чемпіонів між Барселоною і Челсі, в якому лондонська команда героїчно здобула нічию, яка дозволила їй вийти у фінал.

Ліга Чемпіонів. Півфінал. Матч-відповідь

Барселона – Челсі – 2:2

Голи: Бускетс (35); Іньєста (43) – Рамірес (45); Торрес (90)

Вилучений: Террі (37)

На 49-й хвилині Мессі не реалізував пенальті (перекладина)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

ВІДЕО: Криза жанру. Барсeлона віддала знекровленому Чeлсі путівку до фіналу Ліги Чемпіонів

Зазнавши двох поразок поспіль, Барселона з перших хвилин кинулася на штурм воріт Челсі. Аристократи не стали змінювати своєї стратегії і відповіли каталонцям організованою, уважною, впевненою обороною.

Перша проблема у команди Ді Матео виникла на 12-й хвилині, коли через травму не зміг продовжити гру центральний захисник Геррі Кейхілл. Замість нього вийшов правий захисник Босінгва, тоді в парі з Террі став грати Іванович. А на 19-й хвилині у Барселони виник перший момент – Мессі вийшов сам на сам з Чехом, але не зміг переграти воротаря.

В середині першого тайму довелося проводити заміну і Гвардіолі: Піке отримав травму після зіткнення з Вальдесом. У бій був кинутий Дані Алвеш, що залишився з перших хвилин на лавці запасних.

А на 35-й хвилині трапився гол у ворота Челсі. Після подачі кутового Дані Алвеш вивів Куенка на побачення з Чехом, форвард не став бити сам, а відпасував на Бускетса, який і послав м’яч у сітку. Буквально відразу у капітана і лідера оборони Челсі Джона Террі сталося помутніння – він ударив Санчеса, за що був видалений з поля. Ще через чотири хвилини Іньєста забив другий м’яч Чеху.

Здавалося, що Челсі кінець, але іншої думки був Рамірес, ефектно перекинувши м’яч через Вальдеса перед самою перервою.

Коли футбольні боги на твоєму боці

У другому таймі Барселона не стала відкладати вирішення головного завдання і знову взяла в облогу штрафний суперника. На 49-й хвилині Дрогба, який грав зліва в захисті, збив Фабрегаса – арбітр вказав на точку. До м’яча підійшов найкращий футболіст Барселони останніх років, але пробив у поперечину.

Незабитий пенальті, схоже, вибив Барселону з колії. Каталонці продовжували володіти м’ячем, створювати моменти, але в їхніх діях відчувалася приреченість, тоді як гра Челсі з кожною хвилиною ставала все впевненішою. Апогеєм стало влучання у штангу Мессі, який бив з лінії штрафного.

Більше того, на останній хвилині матчу Фернандо Торрес, який вийшов на заміну, втік в контратаку, переграв Вальдеса і закотив м’яч у порожні ворота.

Таким чином, Челсі вдруге за останні п’ять років вийшов у фінал Ліги Чемпіонів, в якому зустрінеться з переможцем пари Баварія – Реал. У першому матчі, нагадаємо, мюнхенці виграли з рахунком 2:1. Зустріч у відповідь відбудеться завтра на Сантьяго Бернабеу.