Лікар збірної України: Матч з Туреччиною був під загрозою зриву

6 червня 2012, 06:36
0
33
Леонід Миронов і сам постраждав від отруєння

Лікар збірної України Леонід Миронов прокоментував ситуацію з отруєнням гравців і персоналу національної команди напередодні товариського матчу з Туреччиною.

"Почалося все з обіду - в понеділок, в день нашого переїзду з Вальзее в Інгольштадт. До вечора симптоматика отруєння з'явилася у масажиста Сергія Мироненка - він ледь знайшов в собі сили закінчити роботу з хлопцями.

Потім із загальною інтоксикацією і високою температурою звалився ваш покірний слуга. О 4:00 ранку до мене прийшов з тими ж проблемами Денис Гармаш. Трохи пізніше поскаржилися на нездужання Тарас Михалик, Андрій Воронін, Артем Мілевський, Андрій Шевченко, Анатолій Тимощук. Скажу прямо: матч з Туреччиною був під загрозою зриву.

ВІДЕО: Туреччина б'є Україну

У Гармаша ситуація виявилася найскладнішою. Вночі у нього була дуже сильна блювота - довелося промивати шлунок і застосовувати всі доступні мені на той момент методи дезінтоксикації. На другому місці за важкістю проблеми виявився Михалик, якому були проведені схожі процедури", - розказав Миронов.

Лікар збірної України також прокоментував участь Дениса Гармаша в матчі з Туреччиною з перших хвилин: "Він дуже хотів грати і сказав перед матчем, що вже не відчуває нездужання. А після першого тайму надійшли скарги від Євгена Коноплянки та Мілевського.

Нагадаємо, у вівторок, 5 червня, збірна Україна програла в товариському матчі збірній Туреччини з рахунком 0:2. Раніше наставник збірної України Олег Блохін після поразки підопічних від команди Туреччини заявив, що напередодні гри втратив половину команди.

За матеріалами: Спорт-экспресс в Украине