Сьомін: Їхати у Роттердам було б краще без пропущеного гола

2 серпня 2012, 07:09
0
12
Сьомін: У Голландії треба перемагати

Наставник київського Динамо Юрій Сьомін прокоментував домашню перемогу над голландським Фейєноордом в рамках третього туру кваліфікації Ліги Чемпіонів.

- Стартувати з перемоги завжди приємно. Але не знаходите, що рахунок, з яким ви здолали голландців, спокійного життя в повторній зустрічі аж ніяк не гарантує?

- Звичайно, їхати в Роттердам було б краще без пропущеного гола, - констатує Сьомін. - Та й забити побільше не завадило б. Але що маємо, те маємо. І тепер треба готуватися до другої гри з урахуванням помилок, допущених вдома.

ВІДЕО:Як кувалася перемога: Динамо сильніше від Феєнорда

- У чому причини того, що Динамо провело два несхожих тайми?

- Перш за все позначилося хвилювання, яке до перерви хлопцям помітно заважало. Вже дуже хотілося порадувати п'ятдесят тисяч уболівальників, які зібралися підтримати команду. Що стосується самої гри, то голландці діяли дуже компактно, позбавляючи нас простору для наступу. Після перерви ми додали в русі, стали змінювати напрямок атак і заволоділи перевагою. Але, на жаль, забити вдалося тільки два м'ячі.

- Чому Гусєва і Мілевського, які так вдало вийшли на заміну, не виявилося в стартовому складі?

- Мілевський тільки-тільки переніс ангіну і провів лише кілька тренувань. Та й Гусєв ще недавно був не зовсім здоровий. Відразу випускати їх на поле не ризикнув, оскільки провести всі 90 хвилин в граничному режимі їм навряд чи було під силу. А в другому таймі вихід цієї пари надав нашим атакам гостроту і додав головного болю обороні голландців.

- Пропущений на 49-й хвилині гол - з категорії необов'язкових?

- Коли м'яч влітає у твої ворота, це завжди результат якоїсь помилки. В даному випадку ми просто проґавили одну з контратак суперника, на яких той і вибудовував свою гру.

- А ваш м'яч у відповідь, що влучив у ворота Фейєноорда в результаті автоголу, можна вважати подарунком долі?

- Тільки частково. До того моменту, коли м'яч від спини Іммерса відскочив у сітку, ми повністю заволоділи ініціативою, притиснули голландців до воріт, змусивши нервувати і допускати промахи. Помилка голкіпера Мулдера, який влучив м'ячем у спину своєму захиснику - наслідок цього тиску. І сталося це після того, як Мігел Велозу небезпечно навісив у штрафну Фейєноорда.

- Ідейє в цьому сезоні в офіційних зустрічах забив уже п'ять м'ячів. З розрахунком на індивідуальну майстерність нігерійця ви і намагалися вибудовувати атаку?

- Зовсім ні. У нас є ще досить гострі форварди Кранчар з Ярмоленком, на позиції під нападаючим діє Нінкович. Дуже корисно зіграв в атаці Мілевський, котрий вийшов на заміну. Тому сподівалися ми на всіх цих гравців.

- А за рахунок активності Вукоєвича і Мігела Велозу ви ставили завдання максимально наситити середину поля?

- Конкретно такого завдання не було. А ось про перевагу в середині поля в настановах говорилося, як і про те, що необхідно постійно забезпечувати передачами Ярмоленка та Ідейє. У другій сорокап'ятихвилинці у нас це вийшло на всі сто.

- Що із задуманого Динамо вдалося виконати, а що ні?

- Не вдався перший тайм. Про причини я вже говорив. А ось після перерви пішла та гра, яка замислювалася. Були б ми точнішими в реалізації, запас міцності перед матчем-відповіддю був би набагато вищим.

- Як вам Фейеноорд?

- У Роналда Кумана молода, швидка, дуже амбітна команда, яка добре контролює м'яч і багато комбінує. Козир голландців - атака. Упевнений, з акцентом на неї вони вдома і зіграють.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, Динамо переграло на НСК Олімпійський Фейеноорд з рахунком 2:1 у домашньому матчі третього туру кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

За матеріалами: Спорт-Експрес