Металіст перемогою забезпечив собі перше місце в групі

22 листопада 2012, 21:55
0
7
Металіст приймає Байєр

У четвер, 22 листопада, харківський Металіст переміг німецький Байєр у п'ятому турі групового етапу Ліги Європи і достроково посів перше місце в групі.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу читайте тут: Ліга Європи. Металіст - Байєр 2:0. Текстова трансляція

Матч розпочався в спокійному темпі. Команди не форсували темп. Перший момент створили гості - Карліньос вискочив на побачення з кіпером, але промазав повз дальню штангу. Через хвилину Ренато Аугусто перевірив Горяїнова ударом.

А в кінцівці першого тайму команди обмінялися супермоментами - Фернандес розстрілював нашого воротаря, але Олександр перевів удар в штангу, а потім і Лено парирував постріл з 6-ти метрів у виконанні Шав'єра.

А у другому таймі Металісту знадобилися всього 30 секунд для того, щоб відкрити рахунок в матчі. Відмінна комбінація Гуйє та Фініньо закінчилася пострілом Крістальдо. 1:0

Після цього гра пішла веселіше. В остаточному підсумку харків'яни знову показали свій високий клас, організувавши під завісу поєдинку другий гол. Марлос переправив м'яч на Тайсона, той віддав на Шав'єра, і Клейтон дарує уболівальникам останню домашню єврокубкову перемогу в цьому році. 2:0, і все в цій групі стало зрозуміло.

Металіст достроково став першим, Байєр буде другим.

Металіст (Харків) - Байєр (Леверкузен) 2:0

Гол: Крістальдо, 46, Шав'єр, 85

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст перемогою забезпечив собі перше місце в групі

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net