0
252
Команда Луческу виграла четвертий матч на зборах

Донецький клуб виграв у товариському матчі у ташкентського Локомотива.

Донецький Шахтар на зборі в ОАЕ провів контрольний матч із ташкентським Локомотивом. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь українського чемпіона.

У першому таймі команди обмінялися голами. Спершу на п'ятій хвилині Луїс Адріано замкнув простріл Бернарда, а в кінці тайму Іван Нагаєв вразив ворота Антона Каніболоцького.

Перемогу гірникам у другому таймі приніс гол Тайсона, забитий з пенальті на 77-мій хвилині зустрічі. Право на одинадцятиметровий штрафний удар заробив Сергій Крівцов.

Нагадаємо, що до цього матчу Шахтар виграв три матчі на зборах з однаковим рахунком 1:0.

Шахтар - Локомотив - 2:1

Голи: 1:0 Адріано (5), 1:1 Нагаєв (45), 2:1 Тайсон (77, з пен.)

Шахтар (1-ший тайм): Каніболоцький, Срна, Чигринський, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньйо , Веллінгтон, Тейшейра, Бернард, Адріано

Шахтар (2-гий тайм): П'ятов, Кобін, Крівцов, Воловик, Соболь, Хюбшман, Фред, Ілсіньйо (Шевчук, 78), Тайсон, Бернард, Едуардо

За матеріалами: ФК Шахтер