Баварія проходить в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

Sport bigmir,  12 березня 2014, 00:14
0
805
Санті Касорла проти Бастіана Швайнштайгера

У вівторок, 11 березня, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецька Баварія і англійський Арсенал грають внічию.

Подробиці матчу: Баварія - Арсенал 1-1 текстова трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Перед поєдинком у відповідь в Мюнхені обидві команди здобули переконливі перемоги над своїми суперниками - Арсенал з великим рахунком обіграв Евертон в кубковому матчі, а Баварія в гостях розім'ялася на Вольфсбурзі, розгромивши вовків з рахунком 1:6. Рахунок першого поєдинку в Лондоні (0:2) мав стати потужним фактором атакуючої гри Арсеналу матчу-відповіді. Однак, практично весь перший тайм каноніри були замкнені на своїй половині поля - мюнхенці впевнено володіли м'ячем (в цьому компоненті господарі перевершували гостей більш ніж в два рази - 70 відсотків проти 30-ти) і не дозволяли гравцям Арсеналу практично нічого біля своїх воріт. Проте, рахунок у першому таймі відкритий не був, головні події відбулися в другому таймі.

Буквально за дві хвилини ігрового часу команди провели два м'ячі - спочатку Бастіан Швайнштайгер результативно замкнув передачу від Франка Рібері, а потім Лукаш Подольскі на межі фолу поборовся у штрафній Баварії з Ламом і з гострого кута прошив сітку воріт Мануеля Нойєра. Після забитого м'яча гравці Арсеналу помітно активізувалися і кілька хвилин володіли ігровою ініціативою, проте тактичні рішення Гвардіоли швидко погасили запал канонірів, і мюнхенці знову почали господарювати на полі, періодично створюючи небезпеку біля воріт Фабіаньскі. І до першої хвилини доданого часу господарі таки добилися свого - Арьєн Роббен заробив пенальті для своєї команди в боротьбі з Лораном Косьельні, однак Томас Мюллер не зміг переграти кіпера Арсеналу.

1-1 - команда Пепа Гвардіоли крокує далі, Арсенал же зосередиться на чемпіонаті та кубку Англії.

Баварія - Арсенал 1-1

Голи: Бастіан Швайнштайгер (54) - Лукаш Подольскі (56)

Ця ж новина на Спорт bigmir )net: Баварія проходить в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів