Sport bigmir,  30 березня 2014, 19:04
0
137
Матеус відправляє у ворота Рибки свій перший м'яч

У неділю, 30 березня, в матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги дніпропетровський Дніпро переграв київське Динамо.

Подробиці матчу і онлайн-трансляція матчу: Дніпро - Динамо - 2-0, онлайн-трансляція

Футболісти Динамо почали вдаватися до практики довгих закидів вперед, починаючи зі старту поєдинку. Найбільш красномовним фактом, що ілюструє "ефективність" подібної тактики, є перший удар в сторону воріт, заподіяний Денисом Гармашем - лише в компенсований до другого тайму час.

Дніпро навпаки намагався діяти за перевіреними лекалами, однак навіси зі стандартів у виконанні Руслана Ротаня відверто не виходили. На 12-ій хвилині Матеус, скориставшись виносом м'яча кіпером "Динамо", продемонстрував за рахунок чого можна буде досягти успіху в сьогоднішньому матчі. І якщо тоді Дніпру не вдалося забити, зате вже в компенсований до першого тайму час, скориставшись тим, що Вукоєвич дозволив Джуліано зробити націлену передачу в район воротарського майданчика, а Макаренко не встиг накрити вже згаданого вище Матеуса, господарі вийшли вперед.

Окрім забитого м'яча, перший тайм відзначився високим показником офсайдів на рахунку гравців Динамо і великою кількістю боротьби, наслідком чого стала неприємна травма Олега Гусєва, якого після зіткнення в повітрі з Денисом Бойко необхідно було госпіталізувати.

Атмосферу міжцарів'я на початку другого тайму розвіяла груба помилка Драговича, який необачно вирішив зіграти головою на кіпера. Ця помилка центрального захисника Динамо дозволила Матеусу оформити дубль.

Блохін зняв Вукоєвича і випустив до Ідейє підмогу в особі Мбокані, однак на гостроті атакуючих дій киян це жодним чином не позначилося. Більш того, і за настроєм, і за динамікою комбінацій саме дніпряни були ближче до забитого м'яча у час, що залишився до фінального свистка час.

Підсумок: впевнена перемога Дніпра над прямим конкурентом у боротьбі за чемпіонство.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Динамо (Київ) - 2-0

Голи: Матеус (45+1, 58)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро сухо обігрує Динамо