Ліга чемпіонів: Воротар Атлетико не дає перемогти Барселоні

Sport bigmir,  1 квітня 2014, 23:50
0
613
Перше побачення аргентинських тренерів завершилося миром

У вівторок, 1 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Барселона і мадридський Атлетико розійшлися миром.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Атлетіко Мадрид - 1:1 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

66 % володіння м'ячем, 8 ударів в створ – в багатьох матчах Барселоні для великої перемоги достатньо було докласти набагато менше зусиль. Але тільки не в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Мадридський Атлетіко першу гру зіграв чітко і за планом.

Чого не планував Дієго Сімеоне – так це пошкодження Дієго Кости. Бомбардир Атлетіко і так вийшов на уколах, а так вже до 30-ї хвилині залишив поле. Але не було б щастя – Дієго, який вийшов замість нього, вдало зловив удар і в другому таймі вивів команду гостей вперед.

Барселона - Атлетіко Мадрид - 1:1 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Барселона і до того моменту мала безліч моментів забити, а після пропущеного м'яча так і зовсім зірвалася в атаку. Стараннями Неймара господарі рахунок зрівняли, і багато разів були близькі до того, щоб вирвати перемогу, але щоразу  своє вагоме слово говорив воротар Атлетико Тібо Куртуа. Молодий кіпер показав себе молодцем і відстояв разом із захисниками вигідну в плані матчу нічию. Продовження вже через тиждень.

Барселона - Атлетіко Мадрид - 1:1

Гол: Неймар (71) - Дієго (56)