Sport bigmir,  17 травня 2014, 22:04
0
284
Арсен Венгер демонструє кількість трофеїв за вісім років

У суботу, 17 травня, у фінальному матчі Кубка Англії лондонський Арсенал здобув вольову перемогу над Халл Сіті.

Подробиці матчу: Арсенал - Халл Сіті 3:2 текстова трансляція фіналу Кубка Англії

Ось уже майже дев’ять років лондонський Арсенал, очолюваний Арсеном Венгером, не міг здобути перемогу у будь-якому офіційному турнір, і матч на Уемблі із Халл Сіті міг нарешті допомогти канонірам взяти трофей. Однак, уже до 10-тої хвилини матчу каноніри пропустили у свої ворота цілих два м'ячі - спочатку центральний захисник Халл Сіті Честер розпечатав ворота Фабіанські, а потім інший деф Тигрів подвоїв перевагу своєї команди. Назвати те, що відбувалося на полі шоком для канонірів значить не сказати нічого - варто було лише подивитися на лаву запасних Арсеналу та вболівальників. Проте своєрідним моторчиком дружини Венгера став на Месут Озіл, який наприкінці сезону демонструє зовсім слабку гру, а другий вигадник канонірів Санті Касорла. Він не лише відмінними передачами вперед підганяв свою команду, а й ефектно та ефективно бив по воротах Халла - один із таких ударів зі штрафного завершився взяттям воріт номінальних гостей. Незабаром каноніри захопили контроль над м'ячем, проте до кінця тайму голів так і не було забито.

У другій половині зустрічі гравці Халла сконцентрувалися виключно на обороні своїх воріт, у чому їм деяким чином підіграв арбітр зустрічі, не поставивши у ворота Тигрів два очевидні пенальті - за гру рукою у власному штрафному у виконанні Лівермора та за фол на Касорле. Однак на 72-гій хвилині Лоран Косьєльні все-таки зрівняв рахунок після розіграшу кутового. Проте, втративши кілька моментів до кінця тайму, каноніри, які контролювали гру, перевели матч в овертайм.

Перший додатковий тайм почався з удару від Олів'є Жиру у поперечину воріт Макгрегора, проте незабаром команди знизили темп, що безсумнівно було причиною втоми. З анабіозу вивів гру Аарон Ремсі за допомогою все того ж Жиру та Яя Саного, результативним ударом завершивши красиву комбінацію канонірів. Проте гравці Халла теж згадали, що на кону Кубок Англії, і до кінця зустрічі створили низки небезпечних моментів біля воріт Арсеналу, усіма силами натискаючи на канонірів, кульмінацією чого став промах від Алуко по порожніх воротах номінальних господарів. Проте фінальний свисток зафіксував перемогу дружини Венгера.

Арсенал - Халл Сіті 3:2

Голи: Касорла, 17, Косельні, 71, Ремсі, 110 - Честер, 4, Девіс, 8