0
453
Арсенал розгромив  Манчестер Сіті  в Суперкубку Англії
Санті Касорла святкує перший гол

В неділю, 10 серпня, в матчі за Суперкубок Англії 2014 лондонський Арсенал на "Уемблі" не залишив шансів Манчестер Сіті.

Подробиці матчу онлайн: Арсенал - Манчестер Сіті - 3-0, текстова трансляція

Стартова активність манкуніанців розчинилася в комбінаційних замальовках Арсеналу, гравці якого з кожним разом все ближче підступали до штрафного номінальних гостей. І гол Санті Касорли хоча і став наслідком більярдної точності удару в кут воріт Кабальєро, але здивування у глядачів не викликав.

Дивись також: Арсенал - Манчестер Сіті - 3:0 Відео голів матчу за Суперкубок Англії

Футболісти Ман.Сіті спробували відшукати контраргументи, але марно: "каноніри" і в контратаках виглядали гостріше доказом чого є кілька небезпечних моментів біля того ж Касорли. Якраз під завісу тайму така блискавична методичність принесла свої плоди, коли Аарон Ремсі завершив старання Алексіса Санчеса і Яя Саного точним ударом!

У другому таймі після наднормального каскаду замін, дозволеного регламентом турніру гра трохи вирівнялася, але це не завадило Ареналу забити ще один гол: на 61-ій хвилині відзначився Олів'є Жиру.

Манчестер Сіті зумів протиставити столичному клубу лише пісні у своїй ефективності удари Йоветіча. Також не показав звичної гострої гри лідер команди - Яя Туре. В результаті, ближче до середини тайму змирився з тим, що відбувається тренер гостей Пелегріні почав випускати на поле гравців з глибокого резерву.

Підсумок: впевнена перемога дарує підопічним Арсена Венгера другий поспіль сезон з трофеями.

Арсенал (Лондон) - "Манчестер Сіті" (Манчестер) - 3-0

Голи: Санті Касорла (21), Аарон Ремсі (42), Олів'є Жиру (61)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Арсенал громить Манчестер Сіті в Суперкубку Англії