Sport bigmir,  31 серпня 2014, 21:58
0
226
Роман Зозуля в оточенні футболістів Ворскли

У неділю, 31 серпня, в матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу Дніпро зіграв внічию з " Ворсклою"

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Ворскла - 1:1 - трансляція матчу чемпіонату України

Дніпру через травми у матчі проти Ворскли не могли допомогти Руслан Ротань і Євген Коноплянка, які стежили за грою з трибун. Також наставник дніпропетровської команди дав відпочити Артему Федецькому, який у четвер, 28 серпня грав проти Хайдука, довіривши його місце молодому Луткевичу.

Із перших хвилин зустрічі Дніпро почав атакувати ворота суперника, але з ударами Лео Матоса і Зозулі впорався без проблем голкіпер Ворскли Станіслав Богуш.

У середині першого тайму полтавчани відсунули гру від своїх воріт, і відразу у Ворскли з'явилися моменти біля воріт Дениса Бойка, один із яких вилився у гол вже в компенсований арбітром час першої 45-хвилинки. Сильний удар Баранникова зі штрафного воротар Дніпра не зміг відбити - 0:1.

Клуб із Дніпропетровська, зробивши у другому таймі подвійну заміну, пішов на штурм воріт Ворскли, який закінчився пенальті - захисник полтавчан у штрафному збив Бруно Гаму. 11-метровий точно реалізував Калініч, який замінив на полі Селезньова.

Після цього гола Дніпро і далі атакував ворота суперника, але м'яч так і не залетів у ворота Ворскли. Фінальний свисток арбітра зафіксував у матчі Дніпро - Ворскла нічию з рахунком 1-1.