Луческу: Думаю, це помилка - грати два матчі у Кубку України

Sport bigmir,  25 вересня 2014, 19:32
0
174
Луческу залишився незадоволений силою суперника Шахтаря перед матчем Ліги чемпіонів

Наставник Шахтаря Мірча Луческу прокоментував розгромну перемогу у матчі Кубка України з ФК Полтава (5:1).

"Задоволений результатом і другим таймом. Ми почали гру не дуже впевнено, у нас були проблеми у центральній зоні. Допустили кілька помилок, господарі їх використали і створили моменти. Ми мали територіальну перевагу, у нас було 10-12 кутових. Але це була лише технічна перевага, у завершальній фазі ми не були такими гострими, як хотілося.

Читай також: Без сенсації: Шахтар громить клуб із Першої ліги у матчі Кубка України

У першому таймі я був незадоволений нашими діями в атаці. У другому таймі вийшла зовсім інша команда - більш агресивна, швидка, заряджена на штрафний майданчик. Створили багато гольових моментів. Результат відповідає тому, що було на полі. Могли ще більше забити. Добре, що добули такий результат у першій грі.

Не думаю, що у другій грі у нас будуть проблеми. Проведемо її тими футболістами, які мають менше практики.

Хотілося б зіграти перед Лігою чемпіонів із сильнішою командою. Думаю, це помилка - грати два матчі у Кубку, а не за тією схемою, як казав я, коли перші чотири команди чемпіонату проводять мікротурнір. Не думаю, що такі ігри можуть допомогти нам під час підготовки до Ліги чемпіонів", - сказав Луческу після матчу.

Нагадаємо, починаючи зі стадії 1/8 фіналу Кубка України кожен раунд складається із двох матчів. У першому поєдинку 1/8 фіналу Шахтар на виїзді розгромив ФК Полтава 5:1.

За матеріалами: Террикон