Екс-гравець Шахтаря: З командою Мірчі Луческу сталася футбольна трагедія

Sport bigmir,  1 жовтня 2014, 18:00
0
413
Орбу прокоментував нічию Шахтаря з Порту

Геннадій Орбу вважає, що гравці Шахтаря поплатилися за те, що передчасно повірили в перемогу.

"Повністю згоден з тим, що гра дійсно вийшла драматичною. Але якщо команда на 85 хвилині виграє 2:0, і в підсумку зустріч закінчується внічию, напевне, все-таки частка несправедливості і невезіння в цьому теж є.

Гра була рівна і не можна говорити, що Шахтар грав під диктовку Порту. Навіть якщо португальці грали першим номером, це не означає, що вони домінували, і вели гру. Є тактика, яку обрав на гру Луческу, і вона повинна була принести результат. Можливо, футболісти вирішили, що три очки в кишені і поплатилися за це. Спрацювала прописна футбольна істина: грати треба до фінального свистка.

Читай також: Луческу: Суддя занадто часто дозволяв собі призначати штрафні в наш бік

На мій погляд, якраз у цій грі сталася футбольна трагедія з командою Мірчі Луческу. Тепер донеччанам залишається лише проаналізувати свої помилки, переварити таку образливу нічию і зробити висновки перед наступними матчами із БАТЕ, які будуть визначальними у боротьбі за вихід із групи.

Якщо донеччани у спарці з БАТЕ візьмуть шість очок, доля команди буде залежати лише від них. Але БАТЕ теж зовсім не подарунок: організована команда у білорусів, швидкісна. З нею буде непросто. Вона добре грала раніше з Баварією, тепер обіграла Атлетік. І донеччанам доведеться сильно постаратися, щоб взяти максимум у цих іграх.

А взагалі, для Шахтаря добре, що БАТЕ виграв в Атлетіка. Іспанці не отримали можливості відірватися у групі, і вся боротьба ще попереду", - зазначив Орбу.

Нагадаємо, у вівторок, 30 вересня, донецький Шахтар на останніх хвилинах зустрічі втратив перемогу над португальським Порту у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, зігравши внічию з рахунком 2:2.

Дивіться фотогалерею: Драма із сумним кінцем: Як Шахтар перемогу над Порту втратив

За матеріалами: XSPORT.ua