Луческу: Після другого гола було вже важко нас утримати

Sport bigmir,  6 листопада 2014, 09:10
0
241
Луческу віддячив львівській публіці за підтримку в матчі з БАТЕ

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу оцінив дії команди після розгрому БАТЕ 5:0.

"Дуже важлива для нас перемога. У тих складних умовах, в яких ми зараз живемо і граємо, дуже важливо, щоб команда пройшла далі і виступала в Європі навесні.

Звісно, результат відповідає тому, що відбувалося на полі. Він заслужений. Певною мірою полегшило завдання те, що суперник залишився вдесятьох. Але, коли були в рівних складах, ми все одно мали перевагу.

Граючи в меншості, БАТЕ втомився, до кінця зустрічі не було свіжості. І нам було легше, звичайно, діяти. Задоволений тим, що наші хлопці не зупинилися, а до кінця нарощували швидкості. Віддячили публіку за неймовірну підтримку. Чекаємо тепер наступну гру. Будемо сподіватися, що така ж атмосфера буде на стадіоні. Не тільки в Лізі чемпіонів, але і в неділю на матчі з Дніпром.

У Борисові ми здивували суперника: в першому таймі ніхто не очікував від нас такої гри. Тут же перший тайм провели рівно в порівнянні з матчем в Білорусі. Було складніше до другого забитого м'яча. Після цього було вже важко нас утримати.

Суперник витратив багато сил на те, щоб в першому таймі перекрити нам зони, вчасно сідаючи в оборону. Тому певною мірою фізично він підсів. А ми посилили атакувальні дії, і це відразу позначилося. Напевно, у багатьох був стимул. До збірної Бразилії викликали Дугласа і Адріано, і все намагалися їм допомогти на полі. Якщо оцінювати сьогоднішню гру Тейшейри - напевно, і він був би там. Збірна Бразилії, напевно, потребує такого футболіста, причому саме на його позиції.

Перше місце в групі? За умови, що ми обіграємо Атлетик, який, у принципі, буде боротися тільки за місце в Лізі Європи, нам потрібно буде перемагати Порту на виїзді. А це нелегко. Перше місце в групі дає перевагу. Перший матч проводиться на виїзді плюс зустрічатися з другим місцем якийсь із груп. Звичайно, дуже шкода, що ми пропустили два м'ячі на останніх хвилинах з Порту", - зазначив Луческу.

Нагадаємо, Шахтар у четвертому турі Ліги чемпіонів у Львові розгромив БАТЕ 5:0 і фактично забезпечив собі місце в плей-оф. Для цього гірникам потрібно здобути одне очко в двох матчах, що залишилися. Дивіться відео голів матчу Шахтар - БАТЕ.
За матеріалами: ФК Шахтер