Sport bigmir,  8 грудня 2014, 14:35
0
205
Металіст вимагає суворого покарання Волині

Харківський Металіст звернувся в УПЛ і ФФУ з проханням винесли суворе і неупереджене рішення із матчу Волинь - Металіст.

Харківський Металіст опублікував на офіційному сайті лист в українську Прем'єр-лігу і ФФУ щодо інциденту на матчі 10-го туру чемпіонату України Волинь - Металіст.

"Уболівальники господарів своїми діями наразили на ризик для здоров'я і життя футболістів та інших учасників матчу.

Ця ситуація виникла з причини незабезпечення безпеки стороною, яка приймає. Каталізатором конфлікту стала поведінка головного тренера Волині Віталія Кварцяного, який вже на початку матчу почав погрожувати суддівській бригаді розправою, за що і був вилучений з технічної зони на трибуни в середині першого тайму", - йдеться в заяві Металіста.

У клубі вважають, що подібний випадок створює небезпечний прецедент в українському футболі, а тому ФК Металіст просить Прем'єр-лігу і ФФУ дати "належну оцінку факту кричущого порушення регламенту, ґрунтуючись на загальноприйнятій світовій практиці, що відповідає нормам ФІФА і УЄФА, і винести неупереджене і суворе рішення".

Нагадаємо, фанати Волині на 87-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Металіста зірвали кінцівку матчу своєї команди, вибігши на поле для розправи над арбітром, але Кутаков втік від уболівальників в підтрибунне приміщення.

Після матчу Волинь виступила з офіційною звернення, в якому зажадала довічної дискваліфікації арбітра Кутакова, в іншому випадку пригрозивши знятися зі змагань під егідою Прем'єр-ліги.

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний заявив, що вболівальники - молодці, бо вони повстали проти брехні.

За матеріалами: metalist.ua