Sport bigmir,  12 грудня 2014, 00:35
0
105
Павло Ребенок був одним з найкращих у складі харків'ян

У заключному матчі групового раунду Ліги Європи Металіст у Львові зазнав поразки від Локерена з рахунком 0:1.

Подробиці і трансляція матчу: Металіст - Локерен 0:1 трансляція матчу Ліги Європи

Заздалегідь було відомо, що зустріч не має для команд жодного турнірного значення, що не могло не позначитися на складах. Головний тренер Металіста Ігор Рахаєв дозволив раніше піти у відпустку легіонерам, надавши шанс українським гравцям, а наставник Локерена зробив ставку на молодь і резервістів.

Металіст активно розпочав зустріч, спробувавши притиснути гостей до своїх воріт, але бельгійці швидко перехопили ініціативу. На 9-й хвилині небезпечно пробивав Де Пау, а на 15-й суперник харків'ян забив. Все той же Де Пау навісив, а Лейе головою відправив м'яч у сітку воріт Металіста. У цій ситуації не до кінця зрозуміли один одного захист харків'ян і Горяїнов, втім, повтор показав, що м'яч був забитий з офсайду.

Харків'янам потрібен час, щоб відійти від пропущеного м'яча, але до середини тайму гра вирівнялась. Все частіше господарі з'являлися біля володінь Баррі. Втім, окрім удару Болбата на 28-й хвилині, небезпечних моментів у харків'ян не було. Локерен, навпаки, наприкінці першої 45-хвилинки ледь не подвоїв рахунок – Горяїнов врятував після удару головою Дессерса.

Після перерви Металіст виглядав задерикуватіше, але тривалий час не міг довести свої атаки до удару. Бельгійці грали другим номером, але ні-ні, та отримували свій шанс. Так на 61-й хвилині Горяїнов врятував команду після пострілу Де Пау.

Серед гравців харківської команди особливо гарний був Ребенок, який неодноразово пробивав з-за меж штрафного і доставив чимало проблем голкіперу гостей. У кінцівці зустрічі двічі мав шанс подвоїти рахунок Ансах, який вийшов на заміну, але на місці був воротар Металіста, а потім виручила поперечина.

Незадовго до фінального свистка найвірніший в матчі момент не використав Кобін. Василь прорвався по флангу в штрафну, наблизився до Баррі, але з гострого кута вдарив швидше паралельно до воріт, ніж по них.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь Локерена, а Металіст завершив груповий етап з нулем очок в активі. Щонайменше до осені харківський клуб прощається з Лігою Європи, а в плей-оф від квартету L виходять Легія і Трабзонспор.

Металіст - Локерен - 0:1

Голи: Лейе, 15