0
366
Алексіс Санчес (праворуч) у боротьбі за м'яч з гравцем Монако

Команда Арсена Венгера зазнала фіаско у першому матчі 1/8-й фіналу проти Монако

Так буває у футболі, коли свідомо явний фаворит протистояння раптом шокує свою публіку, поступаючись за всіма статтями аутсайдеру. Очікувати такої провальної гри від підопічних Арсена Венгера не доводилося ще й у світлі результати командів в англійській прем'єр-лізі. Благоволив в цей раз і жереб канонірам. Потрапила не Барселона або Баварія, а досить скромний Монако, який навіть в рамках Ліги 1 не можна віднести до найсильніших колективів, борються за чемпіонство. Схоже, що деяка недооцінка французів мала місце з боку лондонців, інакше їхній провал пояснити вельми непросто.

Хоча за перші хвилин п'ятнадцять Арсенал цілком можна похвалити. Високі швидкості показували підопічні Венгера, створюючи напруженість біля воріт Субашича. Вже на третій хвилині небезпечно пробивав з правого краю чужого штрафного Уелбек після передачі від Кокель, але відправив м'яч вище цілі. Через кілька хвилин небезпечно прострілював в район воротарського вже Санті Касорла. Був шанс відзначитися і в Алексіса Санчеса, але з лінії штрафного чилієць відправив м'яч вище створу воріт. Після стартового натиску азарт з дій канонірів кудись випарувався. Пішов уповільнений футбол з тривалим перебуванням м'яча в районі центру поля.

За смаком припала така гра футболістам Монако. При низькому темпі зустрічі монегаски могли легко відбивати позиційні атаки Арсеналу на низькій швидкості, після чого самі переходити в швидкі контратаки. Не сказати, що на цих маневрах створили багато моментів гості. Точніше сказати, майже нічого не створили. Згадати можна лише непоганий удар зльоту Моутіньо після передачі від Мартіаля. Голу же допоміг трапитися вдалий рикошет і рішучість Кондогбія. Джоффрі зважився на удар з-за меж штрафного, після чого м'яч рикошетом від захисника по несподіваною для Віспини траєкторії залетів у сітку.

Повинні були кинутися виправляти ситуацію на старті другого тайму господарі. Кілька шансів вдалося створити для Жиру, але француз головою пробивав з вигідних позицій неточно. Занадто захопилися атаками каноніри, що дало можливість для кинджальним контратаки французів. Два в одного втекли Мартіаль і Бербатов. Перший віддав передачу на другому, після чого болгарин, нехай і зволікаючи з мить, точним ударом з лінії штрафного відправив м'яч у дальній кут воріт. Другий пропущений гол став ще більш шокуючим ударом по амбіціях Арсеналу. У наступні хвилини дуже непросто було знову намацати свою гру господарям Емірейтс.

Толком не виходили атаки і комбінаційна гра. Не допомогли і заміни, проведені Венгером. Футболісти немов розчинилися на полі. І все ж одному з них вдалося стривожити фанатів Монако. На 91-й хвилині виявився першим на підборі в центральній зоні у чужій штрафній Окслейд-Чемберлен, класним ударом відправивши м'яч у верхній кут воріт Субашича. 1-2 і в Арсеналу ще залишалося кілька хвилин для фінального штурму. Проте, краще наданою можливістю скористалися гості. Карраско зі свіжими силами втік у контратаку по місцю правого форварда, після чого точним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт впритул зі штангою. Підсумковий результат якщо і залишає шанси Арсеналу на прохід далі, то вельми примарні.

Арсенал - Монако 1:3
Голи: Окслейд-Чемберлен, 90 + 1 - Кондогбія, 38, Бербатов, 53, Карраско, 90 + 4

За матеріалами: football.ua