Ярмоленко: У другому таймі розслабилися і це зіграло з нами злий жарт

Sport bigmir,  5 березня 2015, 09:10
0
450
Ярмоленко визнав, що в другому таймі Динамо розслабилося

Лідер київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу киян над Зорею в першому матчі 1/4 фіналу Кубка України.

"Я вважаю для виїзної кубкової гри перемога 2: 1 - це непоганий результат. Була досить таки важка гра, в тому числі і через погодні умови. Нелегко грати, коли йде снігопад.

Читай також: Головний тренер Динамо: Непросто грати в трьох турнірах одним складом

Перший тайм для нас складався вдало, тому що повели в рахунку 2: 0, але в другому таймі десь, напевно, розслабилися, і це зіграло з нами злий жарт. Все-таки Зоря хороша команда, перехопила ініціативу, забили нам м'яч, могли ще забити.

Наприкінці зібрано грали, було видно, що хлопці розуміють, що зробили величезну роботу в першому таймі, і в другому теж, і не хотілося втрачати перемогу на останніх хвилинах ", - розповів Ярмоленко в інтерв'ю клубному телеканалу.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Динамо виграло у Запоріжжі перший чвертьфінал Кубка України у Зорі з рахунком 2: 1.