Sport bigmir,  7 березня 2015, 19:10
0
556

Діючи весь тайм у меншості, харківська команда відібрала очки у "гірників".

Подробиці й онлайн матчу: Металіст – Шахтар. Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Донецький Шахтар трохи втратив очки в матчі 16-го туру чемпіонату України з харківським Металістом, зігравши внічию з рахунком 2:2.

Шахтар з перших хвилин притиснув суперника до воріт, але Металіст не тільки витримав натиск на свої ворота, але за першої ж можливості йшов уперед, за що був винагороджений на 18-й хвилині. Каяду в центрі поля відібрав м'яч у Кучера, протягнув м'яч і віддав пас на Довгого, а той з 25-ти метрів вразив верхній кут.

Шахтар пішов відіграватися, але щільну оборону Металіста пройти вдавалося нечасто, а коли все ж з'являвся момент для удару, гравці Шахтаря пробивали неточно.

І все-таки Металіст не дотерпів до перерви. Уже під кінець третьої доданої хвилини Рижук порушив правила у своєму штрафному, побачив перед собою червону картку, а Срна переграв Погорілого з 11-метрової позначки.

Весь другий тайм пройшов в атаках Шахтаря, але м'яч ніяк не йшов у сітку воріт Металіста. Майже 30 ударів завдали "гірники" у бік воріт харків'ян, які й не думали в меншості про атаку, і лише на 72-й хвилині Гладкий, що з'явився на заміну, прострілив з лівого краю штрафного, а Адріано в один дотик відправив м'яч у дальній кут.

Після забитого гола Шахтар зменшив темп і перестав тиснути на ворота Металіста, а харків'янам просто не вистачало сил, щоб іти вперед.

І вже на останніх секундах, коли арбітр збирався дати фінальний свисток, Металіст заробив штрафний, після якого Прийомов випередив усіх на ближній штанзі і переправив м'яч у ворота після навісу Бобка.

Металіст – Шахтар 2:2

Голи: Довгий, 18, Прийомов, 90 + 2 – Срна, 45+3 (пен), Адріано, 72