Касільяс: Наша гра не відповідає стандартам Реала

Sport bigmir,  11 березня 2015, 09:37
0
138
Касільяс незадоволений рівнем гри своєї команди

Воротар Реала і збірної Іспанії Ікер Касільяс незадоволений грою своєї команди в матчі з Шальке у 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

"Це правда, ми різко впали нижче нікуди, але позитивний момент в тому, що на наступному тижні ми беремо участь у жеребкуванні і, отже, можемо забути ці драматичні останні десять хвилин матчу.

Читай також: Агент: Воротар Реала висловив бажання покинути команду

Нам потрібно об'єднатися і зрозуміти чому нас критикують фанати, оскільки зараз наша гра не відповідає стандартам Реала. Потрібно думати про те, що буде далі, а не озиратися в минуле, згадуючи 22-матчеву переможну серію, або якісь інші заслуги.

Мої помилки. Я вважаю, що завжди, коли команда пропускає, винен воротар. Це був не найкращий мій матч, але зараз не час багато про це думати ", - наводить слова Касільяса As.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Реал програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шальке з рахунком 3: 4, але пройшов до чвертьфіналу.

Дивись також як футболісти Реала отримали нові авто від спонсора:

Дивіться фотогалерею: Королівські карети: Футболісти Реала отримали новенькі авто від спонсора