Арсен Венгер: Не можна порівнювати цей сезон з попередніми

Sport bigmir,  18 березня 2015, 09:57
0
136
Венгер задоволений прогресом своєї команди

Наставник лондонського Арсеналу Арсен Венгер прокоментував гру своєї команди в Лізі чемпіонів

У вівторок, 17 березня, лондонський Арсенал, в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді обіграв французький Монако з рахунком 2:0. Цієї перемоги виявилося недостатньо для проходу "канонірів" у чвертьфінал.

Читай також: Головний тренер Арсеналу виступає категорично проти вручення Золотого м'яча

Після матчу головний тренер лондонського клубу Арсен Венгер підбив підсумок виступу своєї команди в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

"Для перемоги в матчі нам вистачило того, що ми показали сьогодні, але завдання в цілому було складним. Ми могли отримати хороший заділ вже до перерви, але упустили занадто багато моментів.

Ми були дуже близькі. Монако діяв досить ефективно, але я хотів би відзначити рівень самовіддачі і працездатності моєї команди. Ми програли супернику, якому тепер бажаємо удачі. Нас підвела самовпевненість в першому матчі, ми були недостатньо уважними. Мої вітання Монако! Ми зробили те, що планували, але нам не пощастило.

Читай також: Головний тренер Арсеналу: Я можу виграти чемпіонат Англії за три роки

Не можна порівнювати цей сезон з попередніми. Зараз у нас позитивна динаміка. Ми хочемо перемагати в кожній грі. Сьогодні ми билися і втілили задумане в життя, але в другому таймі нам трохи не вистачило свіжості. Я дуже засмучений тим, що сьогодні ми вилітаємо з турніру. Навіть незважаючи на те, що ми завершили кампанію на мажорній ноті", - сказав Венгер.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Монако - Арсенал відбувся 17 березня і закінчився перемогою гостей з рахунком 2:0.