Ми цілком справедливо вилітаємо з Ліги чемпіонів - тренер Боруссії

Sport bigmir,  19 березня 2015, 09:27
0
144
Юрген Клопп: Важко забити, якщо не б'єш по воротах

Головний тренер дортмундської Боруссії Юрген Клопп визнав, що його команда справедливо вилетіла з Ліги чемпіонів

"Ми абсолютно справедливо вилітаємо з турніру. Але це не трагедія - не самі ми програли на цій стадії. Тепер зможемо зосередитися на чемпіонаті та Кубку Німеччини. Ця поразка не зашкодить нам. Сьогодні ми побачили, що наша команда не заслуговує подальшого виступу в Лізі чемпіонів.

Читай також: Стали відомі всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

У минулі роки команди, що перемагали нас, ставали чемпіонами. Ювентус дуже сильний. Сьогодні він був занадто сильний для нас. Туринці здорово обороняються і відмінно переходять з оборони в атаку. Це команда без слабких місць. Якщо гравці Ювентуса зможуть уникнути травм, то туринці цілком можуть виграти турнір або зупинитися неподалік від перемоги. Але при цьому треба сказати, що з решти команд мало хто дозволить Ювентусу зіграти так, як дозволили ми.

Важко забити, якщо не б'єш по воротах. Деякі речі ми зробили правильно, але як тільки опинялися в небезпечних для суперника зонах, нічого путнього не виходило. І причина, скоріше, в нас, ніж у грі захисників Юве. Ми намагалися, але це слабка втіха. Безперечно, початок поєдинку був не з найкращих, але це не означає, що за решту 87 хвилин можна завдавати всього два удари у ворота.

Якщо подивитися на нашу сьогоднішню гру в атаці, то стає очевидно, що ми прийняли занадто багато невірних рішень. Якщо ти не б'єш по воротах, то не буде і голів. Найстаріше футбольне правило. Нам треба терміново працювати над цим", - сказав наставник Боруссії.

Нагадаємо, каталонська Барселона в матчі-відповіді 1/8 фіналу переграла Манчестер Сіті з рахунком 1:0, за сумою двох зустрічей (3:1) вийшла до чвертьфіналу турніру.

Дивись також фото з матчів середи, 18 березня, Ліги чемпіонів:

Дивіться фотогалерею: Розгром від Ювентуса, перемога Барселони: Найкращі кадри матчів дня Ліги чемпіонів

За матеріалами: uefa.com