Ярмоленко: Шанс зачепитися хоча б за нічию у нас був

Sport bigmir,  28 березня 2015, 09:29
0
104
Ярмоленко: Я чудово розумію, що зіграв не зовсім вдало

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку своєї команди від Іспанії у матчі відбору на Євро-2016.

"Шанс зачепитися хоча б за нічию у нас був, але дуже важко грати проти іспанців. Вони дуже добре контролюють м'яч і відбирати у них його дуже важко.

У першому таймі ми дуже притиснулися до воріт, дозволяли іспанцям багато комбінувати, тримати м'яч, зовсім забули, що можемо теж атакувати. В атаці у нас нічого не було в першому таймі.

Читай також: Не вистачило удачі в реалізації своїх моментів – Тимощук

Розумію, що провів не найвидатніший свій матч. Важко показати щось в атаці, коли ти багато обороняєшся, граєш без м'яча протягом 90 хвилин і втомлюєшся. Немає тієї свіжості, коли отримуєш м'яч. Я чудово розумію, що зіграв не зовсім вдало.

Я не буду когось одного виділяти сьогодні. Всі хлопці старалися, всі билися, але ми всі знали, проти кого граємо. Так як Іспанія контролює м'яч, жодна команда у світі це не робить. Упевнений, що всі хлопці, які були сьогодні на полі, віддали всі сили і віддавалися на сто відсотків.

Читай також: Претензій до хлопців у мене немає – Фоменко

Це не остання гра. Нам ще треба приймати іспанців удома, а зі словаками грати на виїзді. Ще нічого не втрачено, ще багато ігор, тому потрібно готуватися і грати. Сьогодні ми побачили, що з Іспанією можна грати, можна створювати моменти. Звичайно, це не дуже легко, але я впевнений, що вдома буде інша гра. Все-таки прийдуть уболівальники і будуть нас підтримувати. Не буду кидатися гучними фразами і говорити, що ми обіграємо словаків, але я впевнений, що на виїзді ми поборемося за три очки", - сказав Ярмоленко в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, матч 5-го туру групового раунду відбору на Євро-2016 Іспанія – Україна закінчився з рахунком 1:0.

Дивіться фотогалерею: Не вистачило удачі: Як збірна України мінімально поступилася Іспанії