Збірна Німеччини виграла у Грузії в Тбілісі

Sport bigmir,  29 березня 2015, 21:41
0
209
Марко Ройс забив перший м'яч у ворота Грузії

29 березня в матчі 5-го туру групового раунду відбору до Євро-2016 збірна Німеччини з рахунком 2: 0 виграла у команди Грузії.

Подробиці та онлайн матч: Грузія - Німеччина 0: 2 Трансляція матчу відбору на Євро-2016

Чинні чемпіони світу перед звітним матчем ділили в групі D перше місце разом з командами Польщі та Ірландії. Для того, щоб зміцнити свої позиції підопічним Йоахіма Лєва було вкрай важливо виграти в Грузії.

Почався матч вкрай невдало для господарів. Олександр Амісулашвілі вже на 3-й хвилині отримав травму і Каха Каладзе був змушений замінити його на молодого Лашу Двалі. Така затримка не могла не позначитися на грі грузин, які перебували в деякій розгубленості, а от німці швидко прибрали ініціативу до своїх рук. Небезпечні моменти були у Мюллера, Гетце, Озіла і Ройса, але м'яч вперто не йшов у ворота Георгія Лорії.

До перерви грузинам залишалося дотерпіти зовсім небагато, коли Марко Ройс в дотик пробив після передачі Гетце і відкрив рахунок. Через пару хвилин лідер Боруссії ледь не оформив дубль, але воротар дивом врятував свою команду. Втім, на перерву команди все ж пішли з рахунком 2: 0 на користь Німеччини. Месут Озіл знайшов на лінії штрафного Томаса Мюллера, той спочатку потрапив м'ячем у Гурама Кашію, потім сам же виграв відскік і потужним пострілом вбив м'яч у ціль.

У другому таймі у німців була ще пара вірних моментів для збільшення своєї переваги, особливо активний був Ройс, але більше глядачі голів у матчі так і не побачили. Німці перемогли, не доклавши надзусиль, а ось Грузія в атаці нічим не здивувала, жодного разу не пробивши у створ воріт Мануеля Нойєра.

Грузія - Німеччина - 0: 2

Голи: Ройс, 39 (0: 1); Мюллер, 44 (0: 2).