Битва за Лігу чемпіонів: Арсенал на своєму полі розгромив Ліверпуль

Sport bigmir,  4 квітня 2015, 16:45
0
146
Арсенал забив чотири м'ячі Ліверпулю

Команда Венгера шокувала своєю перемогою в матчі з однією з найкращих команд року.

Подробиці онлайн матчу: Арсенал - Ліверпуль: Трансляція матчу чемпіонату Англії

Дуже хорошу, якісну і результативну гру видали лондонський Арсенал і Ліверпуль у матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Перший тайм розділився на три частини - перші 15 хвилин гру вів Арсенал, який мав два сумермоменти, але Касорла не зумів пробити в дальній кут, а Ремзі не реалізував вихід один на один в Міньоле.

Наступні 15 хвилин глядачі спостерігали повну перевагу в грі Ліверпуля, який вже сам не реалізував кілька 100% моментів.

А ось в останні 15 хвилин глядачі дочекалися голів. Причому, перший трапився абсолютно не по грі. Озіл знайшов передачею Ремзі на фланзі, той віддав на Бельеріна, який увійшов у штрафну і пробив точно в дальній кут.

Що сталося далі - не піддається поясненням. Через три хвилини Озіл ударом зі штрафного подвоїв перевагу своєї команди, а далі Санчес ударом під поперечину довів рахунок до розгромного.

3: 0 після першого тайму, але це не "вбило" гру у другій половині - команди продовжили грати у відкритий, атакуючий футбол і обом воротарям доводилося серйозно працювати, щоб не пропустити.

До того, щоб забити, були близькі обидві команди, але забив Ліверпуль, щоправда, з пенальті, яке привіз у свої ворота Бельерін, а реалізував Хендерсон.

Здавалося, Ліверпуль піде вперед, щоб врятувати гру, але Арсенал в цей момент додав у своїй грі.

У підсумку Уелбек в одній з атак змусив сфолити Джана, у якого вже була жовта картка. Після того, як Ліверпуль залишився в меншості, Арсенал продовжив атакувати і якщо Касорла пробив у штангу, то Жиру зумів вразити ворота ударом в дев'ятку.

Арсенал - Ліверпуль 4: 1

Голи: Бельерін, 37, Озіл, 40, Санчес, 45, Жиру, 90 + 1 - Хендерсон, 76 (пен)

Червона картка: Джан, 84