Sport bigmir,  12 квітня 2015, 21:03
0
311
МЮ перемагає в "манчестерському дербі"

У неділю, 12 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Англії, в якому Манчестер Юнайтед обіграв Манчестер Сіті з рахунком 4: 2

Подробиці і трансляція матчу: Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: 4: 2 трансляція матчу чемпіонату Англії.

Відразу після стартового свистка гравці Манчестер Сіті побігли шукати щастя біля чужих воріт і вже на 8-й хвилині відкрили рахунок.

Мілнер віддав тонкий пас на Сілву, який прорвався майже до самої лінії воріт манкуніанців, після чого відпасував на вільного Агуеро. Аргентинцеві залишилося тільки підставити ногу.

Швидкий гол тільки розізлив господарів поля, які через 6 хвилин після пропущеного м'яча зрівняли рахунок зустрічі. Після прострілу з лівого флангу Ешлі Янг виявився трохи спритнішими Кліші, перправів м'яч у ворота Харта.

Після такого жвавого початку команди і не думали збавляти оберти, по черзі атакуючи володіння один одного. Трохи більш вдалими виявилися господарі.

На 27-й хвилині Ешлі Янг обігрався з Блінд і навісив на голову самотнього Феллайні, який спокійно вивів манкуніанців вперед.

Ближче до кінця першої половини зустрічі Манчестер Юнайтед заволодів ініціативою, замкнувши гравців Манчестер Сіті на їхній половині поля. Але численні атаки господарів не змогли змінити рахунок на табло.

Другий тайм почався з жвавих атак гостей, які явно хотіли відквитати відставання в рахунку. Але ні Сілва, ні Агуеро не змогли створити щось серйозне біля воріт Де Хеа.

Зате знову забив МЮ. На 67-й хвилині Мата зіграв в стінку з Руні і, вийшовши на ударну позицію, відправив м'яч у сітку воріт кинувся на перехоплення Харта.

Через чотири хвилини положення Манчестер Сіті стало зовсім плачевним. Невгамовний Ешлі Янг навісив зі штрафного і Смоллінг виграв "повітря" у захисників "городян" -4: 1.

До кінця матчу гравці "Сіті" атакували, але все, що вони змогли, це забити другий гол у ворота Де Хеа, коли Агуеро замкнув передачу Санья з правого флангу.

Після цього матчу Манчестер Юнайтед набрав 64 очки і залишився на третій сходинці турнірної таблиці, випереджаючи Манчестер Сіті, який йде четвертим, на чотири пункти.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті 4: 2

Голи: Ешлі Янг, 14, Феллайні, 27, Хуан Мата, 67, Кріс Смоллінг, 71 - Серхіо Агуеро, 8, 89