Шахтар розгромив Говерлу в чемпіонаті України

0
617
Гравці Шахтаря святкують гол у ворота Говерли

Шахтар переміг Говерлу, відправивши у ворота ужгородців сім м'ячів.

Уже на 42-й секунді поєдинку донеччани повели в рахунку. Ракицький пройшов лівим флангом, від лицьової лінії зробив подачу на ближню штангу, де Олександр Гладкий підрізав м'яч у дальній кут воріт Говерли.

Через 13 хвилин "гірники" подвоїли свою перевагу. Захисник господарів Ягодінскіс "подарував" м'яч біля своїх воріт Марлос. Бразилець пройшов до лінії штрафного і пробив у ліву штангу. На підборі першим опинився Дуглас Коста, який без особливих труднощів переправив м'яч у сітку.

А на 18-й хвилині гри рахунок на табло став 0: 3 на користь Шахтаря. Після розіграшу кутовго біля воріт ужгородців послідувала подача на дальню штангу, звідки самотній Гладкий забив свій другий м'яч у грі.

Незважаючи на непростий початок, гравці Говерли змогли вирівняти хід зустрічі. Спочатку Дмитро Хльобас скористався чудовим розрізним пасом від Мякушко на 40-й хвилині матчу, а відразу після перерви той же Хльобас скоротив відставання господарів поля до мінімуму.

На 54-й хвилині зустрічі Сергій Мякушко пройшов захисника донеччан Кривцова і, перекинувши м'яч повз Ракицького, відновив рівновагу на табло.

Після цього на полі був лише Шахтар. На 64-й хвилині Ярослав Ракицький після розіграшу кутового знову вивів гостей вперед, а потім у воротах Максима Коваля по черзі розписалися Тарас Степаненко, Луїс Адріано й Алекс Тейшейра. Причому останній забив з чергового пенальті, призначеного у ворота Говерли.

Таким чином, Шахтар набрав 52 очки і знову піднявся на другу сходинку турнірної таблиці чемпіонату. Правда вже завтра, після матчу Дніпра, ситуація може змінитися.

Говерла - Шахтар 3: 7

Голи: Хльобас, 41, 47, Мякушко, 54 - Гладкий, 1, 18, Коста, 13, Ракицький, 63, Адріано, 76, Степаненко, 78, Тейшейра, 90 (з пенальті)