Наставник Ворскли: Знали, що з Іллічівцем легкої прогулянки не буде

Sport bigmir,  16 травня 2015, 17:04
0
80
Василь Сачко прокоментував перемогу над Іллічівцем

Головний тренер полтавської Ворскли Василь Сачко прокоментував перемогу своєї команди над Іллічівцем.

"Хочу почати з того, що сьогодні знаковий день. Це символічно, що після виходу у фінал Ліги Європи Дніпра у нас тут матч у Дніпропетровську. Це велика перемога для всієї України. Ми заїхали в місто і тут прямо запах переможця. Приємно було гуляти містом, і тільки чути розмови, що про перемогу Дніпра. Ми приєднуємося до привітань, і будемо вболівати за вас у фіналі.

Що стосується сьогоднішньої гри, то ми, звичайно, їхали сюди за перемогою. Хтось міг подумати, і в пресі писали, що буде легка гра для нас. Але нагадаю, що саме Іллічівець відібрав у нас два очки в Полтаві і ми знали, що легкої прогулянки у нас тут не буде. Так, ми знаємо, що тут у клубі проблеми, але є хлопці молоді, непоступливі, і в багатьох із них є майбутнє. У першому таймі ми повинні були забивати, але нас переслідував якийсь рок, невезіння. Першими пропустили, потім відігралися. Непросто було грати у другому таймі.

Я дуже радий за Олега Міщенка, який після травми ніяк не міг увійти в колію, але сьогодні зумів принести нам перемогу. Не хочу скаржитися, але ми звикли до іншого поля. Нам потрібне швидке поле, а це не дозволяло нам грати звичний футбол. У цілому, привітав хлопців з перемогою. Для нас зараз головне - три очки", - сказав Сачко.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що полтавська Ворскла з рахунком 2:1 обіграла Іллічівець у матчі 24-го туру чемпіонату України.
За матеріалами: football.ua