Динамо Київ – Олімпік 4:1 Онлайн трансляція 1/2 фіналу Кубка України

Корреспондент.net,  20 травня 2015, 20:52
0
478
Кияни на четвертій, 38-й та 53-й хвилинах забили голи, на 75-й донеччани змогли зменшити розрив

Динамо з Олімпіком грають 20 травня в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка України.

Динамо – Олімпік 4:1

Голи: Мігель Велозу (4; 53), Андрій Ярмоленко (38), Джермейн Ленс (90+2) - Олексій Дитятьєв (75)

Динамо: Основний: Олександр Рибка, Данило Сілва, Євген Хачеріді, Домагой Віда, Віторіну Антунеш, Сергій Рибалка, Мігель Велозу, Олег Гусєв, Юнес Беланда, Андрій Ярмоленко, Лукаш Теодорчик, Тренер: Сергій Ребров

Олімпік: Основний: Заур Махарадзе, Дімітрій Гришко, Максим Драченко, Моха, Валерій Лебедь, Ігор Тищенко, Шериф Іса, Юрій Бровченко, Олексій Дитятьєв, Гегам Кадимян, Віталій Гошкодеря, Тренер: Роман Санжар

1: Звучить стартовий свисток – матч розпочався! М'яч у центрі поля розіграли футболісти Олімпіка

1: Динамо з перших хвилин матчу прибрало м'яч до ніг, Олімпіку доводиться захищатися

2: Гусєв по лівому флангу намагався прорватися у штрафний, але його прохід зупинили захисники Олімпіка

3: Антунеш з лівого флангу навісив у штрафну Олімпіка, Сілва б'є головою, але м'яч летить повз ворота голкіпера Олімпіка Заура Махарадзе

4: Дітятьєв помиляється на своєму лівому фланзі. Теодорчик пасує в штрафний на Гусєва. Той віддав лівіше на Велозу. Мігель розстріляв із забійної позиції ворота донецького клубу – гол!

6: Після забитого м'яча Динамо продовжує контролювати хід поєдинку, але Олімпік намагається перевести гру в центр поля, включивши пресинг

9: Тищенко пройшов по правому флангу. Прострілив вздовж лінії воріт, але Рибка спокійно зловив м'яч у руки

10: Динамо отримало право на кутовий. Ярмоленко навісив у штрафну на партнерів, але м'яч перелетів усіх і вийшов на за межі поля на протилежному фланзі

12: Ярмоленко обігрався з Беландою перед штрафним Олімпіка і віддав пас парашутом вперед на Теодорчика, але останній не зумів прийняти м'яч і завдати удару в метрі від воріт суперника

13: Динамо продовжує домінувати в матчі, Олімпік грає на контратаках. Поки що донецький клуб лише кілька разів переходив центр поля

15: Футболісти Олімпіка дійшли до штрафного, але Моха не зумів віддати точний пас у зону – м'яч втрачений

15: Тищенко в центрі поля збив Гусєва – Динамо отримало право на штрафний

16: Футболісти київського клубу швидко розіграли "стандарт", і продовжили контролювати хід матчу, далі граючи в пас у центр поля

17: Велозу б'є з лінії штрафного, але Махарадзе витягнув м'яч, який летів у лівий нижній кут

18: Беланда потужно пробив з дальньої дистанції, але м'яч зачепив когось із футболістів Олімпіка і пішов на кутовий

19: Під час розіграшу кутового Лукаш Теодорчик порушив правила, й Олімпік отримав право на штрафний удар

21: Олімпік пішов уперед. Але довести свою атаку до удару по воротах Динамо гравці донецької команди не змогли

23: Кадим’ян на правому фланзі порушив правила на Антунеші на половині поля Динамо, кияни розіграли штрафний удар

25: Антунеш прострелив верхом з лівого флангу в штрафний на Теодорчика. Останній у дотик б'є головою, але Махардзе дивом встигає підставити руку і відбити удар

26: Беланда навісив у штрафну Олімпіка, але голкіпер донецької команди вийшов з воріт і спокійно забрав м'яч у руки

27: Олімпік заробив перший кутовий для себе в цьому матчі

27: Гошкодеря навісив у штрафну з кутового, але Рибка спокійно вийшов з воріт і зловив м'яч в руки

28: Моха з лівого флангу намагався ввійти в штрафний Динамо, але його прохід зупинив Євген Хачеріді – м'яч відібраний

30: Драченко входить у штрафну Динамо. Він може розстрілювати ворота Олександра Рибки, але того пресингує Хачеріді і не дає гравцеві Олімпіка прицільно пробити по воротах Динамо

33: Ярмоленко робить передачу з лівого флангу в центр штрафного Олімпіка, але головою відмінно грає Гришко

35: Динамо продовжує контролювати хід зустрічі, але за 35 хвилин кияни створили лише кілька гольових моментів, один з яких закінчився голом

38: Беланда отримує м'яч біля штрафного Олімпіка. Віддає пас у зону правіше на Ярмоленка. Той переклав м'яч під ліву ногу і точно пробив по воротах - 2:0!

39: Напевно, Динамо може спокійно догравати цей матч до фінального свистка. Олімпік поки нічого не може протиставити гранду чемпіонату України

41: Кадим'ян прострілює з правого флангу, але Данило Сілва головою вибиває м'яч за межі поля

43: Темп гри знизився. Динамо в кінцівці першого тайму не поспішає добивати свого суперника

44: Беланда падає у штрафному Олімпіка, арбітр показує, що гравець Динамо впав на газон за власною ініціативою - матч триває

45: Віталій Романов дає свисток, який відправляє команди на перерву - перший тайм матчу Динамо - Олімпік підійшов до кінця

46: Розпочався другий тайм Динамо - Олімпік!

46: У перерві у складі Олімпіка відбулася заміна. Замість Драченка на поле вийшов Лисенко

48: Як і в першому таймі ініціативою в матчі більше володіє Динамо

48: Антунеш з лівого флангу прострілив у штрафну Олімпіка, Теодорчик підставляє ногу, щоб переправити м'яч у ворота, але снаряд летить вище

49: Тищенко з дальньої дистанції пробив по воротах Динамо, Рибка в стрибку блокує удар гравця Олімпіка

53: Мігель Велозу з дальньої дистанції гарматним ударом відправив м'яч у лівий верхній від себе кут, який став результативним. 3:0 загорілося на табло

54: Динамо продовжує атакувати ворота суперника. Олімпік виглядає безпорадним перед грандом чемпіонату України

57: Поки що не зрозуміло, як Олімпік, який більшу частину часу грає в захисті, може щось змінити в цьому поєдинку на свою користь

59: Моха зважився на удар з дальньої дистанції по воротах Динамо - невлучно

59: Іса отримує жовту картку за грубу гру проти Ярмоленка

59: Заміна у складі Динамо: замість Ярмоленка на поле вийшов Ленс

60: Заміна у складі Динамо: замість Беланди на поле вийшов Гармаш

62: Олімпіку вдалося відсунути гру від своїх воріт, але гравці донецького клубу втрачають м'яч, і Динамо потяглося в контратаку, яка закінчилася неточним ударом Ленса

64: Гармаш і Лебедь зіткнулися на поле, обидва гравці лежать на газоні. Медики на полі

65: З футболістами все добре, вони обидва змогли продовжити гру

67: Лисенко падає у штрафному Динамо. Арбітр побачив у цьому епізоді симуляцію, і вручив форварду Олімпіка жовту картку

69: Денис Гармаш отримує м'яч в штрафному Олімпіка, але поки гравець Динамо думав, що йому робити, захисники донецького клубу відібрали у нього снаряд

71: Теодорчик отримує пас. Він входить у штрафний. Може бути небезпечно. Форвард Динамо в оточенні захисників намагається пробити по воротах, але Махарадзе парирує удар

73: Динамо почало більше думати про захист власних воріт. Олімпік став частіше переходити центр поля

75: Олімпік розігрує штрафний удар на правому фланзі. Навіс у штрафну Динамо, Дитятьєв б'є головою і м'яч влітає у сітку. Гол! Рахунок на табло змінився на 3:1

76: Заміна у складі Олімпіка: замість Іса на поле вийшов президент клубу Владислав Гельзін. Напевно, він - джокер в рукаві наставника команди Романа Санжара

79: Олімпік великими силами пішов уперед, але Динамо змогло відбитися від цієї атаки, і навіть провести власну контратаку, яка закінчилася неточним пасом на Олега Гусєва від Джермейна Ленса

81: Заміна у складі Динамо: замість Велозу на поле вийшов Андрієвський

83: Ленс з правого флангу прострілює в штрафний Олімпіка. Гармаш б'є, але його удар блокує захисник. М'яч відскакує до Сілви, той б'є, але Махарадзе зумів зреагувати на удар.

86: Динамо продовжує бігти на ворота Олімпіка, але гравці донецького клубу раз за разом нейтралізують атаки киян

88: Гришко пробив з дальньої дистанції - повз ворота

89: Вже можна сміливо констатувати той факт, що Динамо виходить у фінал Кубка України, де зіграє з переможцем пари Шахтар - Дніпро

90: Арбітр вирішив влаштувати свято футболу в Києві і додав 5 хвилин до основного часу другого тайму

90+2: Віда з правого флангу прострілив у штрафну Олімпіка. Ленс пробив головою по воротах - гол!

90+3: А на полі лежить Лукаш Теодорчик, який моментом раніше отримав травму. Його електрокар з медикам вивіз за межі поля

90+4: Динамо дограє матч вдесятьох