0
351
Динамо продовжує збори в Австрії

Товариський матч між чемпіонами України та Польщі закінчився нульовою нічиєю.

Стартовий склад киян на матч з Легією був примітний низкою прізвищ. В першу чергу це поява Макаренка, який через травму в цьому році ще не грав. По друге це молоді Ягодінскіс і Мякушко, які отримали шанс проявитися.

Перші півгодини гри пройшли під контролем Динамо. Підопічні Реброва створювали моменти, на 34 хвилині був шанс забити зі штрафного удару, заробленого Кравцем, проте голкіпер Легії парирував удар Велозу. Мабуть, цей момент і можна назвати найнебезпечнішим у першому таймі. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

На другий тайм Ребров випустив зовсім інший склад, зробивши 10 замін і залишивши лише Данила Сілву. У другому таймі грали новачки Петрович, Мораеш, Морозюк. Також вийшли лідери Ярмоленко і Драгович.

Другий тайм також почався з атак Динамо. Реальний шанс забити був у Гармаша на 60-й хвилині, проте знову успішно зіграв голкіпер Легії. До кінця зустрічі в обох команд ще було кілька небезпечних моментів, проте відкрити рахунок так нікому і не вдалося. 0:0 - Динамо володіло перевагою, але не зуміло втілити її в забиті м'ячі.

Динамо Київ - Легія Варшава 0:0

Динамо (перший тайм): Рибка - Гусєв, Данило, Ягодінскіс, Макаренко – Рибалка - Беланда, Мігель, Буяльський, Мякушко - Кравець

Динамо (другий тайм): Шовковський - Бурда, Данило, Драгович, Антунеш - Петрович - Сидорчук, Гармаш, Ярмоленко, Морозюк - Мораес