Ребров: Прикро програвати принциповому супернику

Sport bigmir,  15 липня 2015, 09:05
0
182
Ребров привітав Шахтар з перемогою в Суперкубку

Головний тренер Динамо вважає, що в матчі за Суперкубок України команди показали рівну гру.

"Будь-яке протистояння з Шахтарем є цікавим, зустрічаються найкращі команди чемпіонату. Не має значення, це товариська гра, офіційна, або за Суперкубок. Сама гра була абсолютно рівною, Шахтар забив на останніх хвилинах, з чим я їх вітаю.

Читай також: Луческу: У мене немає божевільного задоволення від поєдинку

Ми не тягнули до серії пенальті, ми грали у футбол. В обох команд були моменти, в останні хвилини матчу ніхто не стояв і не контролював м'яч, а намагався атакувати.

З такими командами, як Шахтар, важливо організовано й грамотно оборонятися. Гра була видовищною, з достатньою кількістю небезпечних моментів.

Звичайно, прикро програвати принциповому супернику. Але ми йдемо далі, нам важливо вдало розпочати чемпіонат і готуватися до Ліги чемпіонів. Потрібно забути цю гру. Розчарування було на полі, будь-якій команді неприємно пропускати на останніх хвилинах.

Чому поставили у ворота Драговича? Хлопці так на полі вирішили. Іноді Алекс на тренуваннях стає у ворота, ось і зараз вирішив це зробити. Напевно, добре, що виявив сміливість, узяв на себе відповідальність", - зазначив Ребров.

Раніше повідомлялося, що Шахтар з рахунком 2:0 обіграв Динамо в матчі за Суперкубок України.

Дивіться фотогалерею: Реванш на березі моря: Як Шахтар обіграв Динамо в Суперкубку України