Шахтар і Фенербахче не забили один одному в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  28 липня 2015, 23:03
0
233
Шахтар і Фенербахче зіграли внічию

Перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів завершився внічию 0:0.

Подробиці і онлайн матчу: Фенербахче - Шахтар Трансляція матчу Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар і турецький Фенербахче не забили один одному в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Стамбулі, зігравши внічию 0:0.

У першому таймі більше моментів для взяття воріт мав Шахтар, який виглядав більш цілісно в захисті і цікаво в атаці.

Після відносно спокійного початку, на 16-й хвилині Срна прекрасним закидом вивів Тейшейру один на один, але бразилець, який пішов у праву сторону, не влучив у дальній кут рамки.

Через пару хвилин вже Гладкий не встиг добити м'яч після того, як Волкан відбив постріл Марлоса, а ще через кілька обертів секундної стрілки Срна відмінно простріл на 11-метрову позначку, а Тайсон, що залишився без захисту, потужним ударом якимось дивом не зміг переграти Волкана.

А от десь з 30-ї хвилини ініціатива почала переходити до гравців Фенербахче, які тут же створили момент, але Фернандао не зумів як слід підставити голову під подачу Нані.

Другий тайм в більшій частині пройшов за переваги Фенербахче, який з кожною хвилиною тільки посилював тиск на ворота української команди, але Шахтар впевнено тримався в ці хвилини, не даючи можливості гравцям суперника вийти на ударну позицію.

Вітор Перейра кинув у гру Мейрелеша, ван Персі і Стоха, але з їх виходом і замінами від Шахтаря тиск господарів зменшилася і матч добіг до нульової нічиєї.

Таким чином, переможець протистояння визначиться в наступну середу у Львові після матчу-відповіді.

Фенербахче - Шахтар 0:0