Сачко: Ми програли 2:0, але нічого не закінчилося

Sport bigmir,  31 липня 2015, 08:51
0
200
Василь Сачко (ліворуч) під час прес-конференції

Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував поразку полтавського клубу від словацької Жиліни в 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи

"Жиліна - дуже непогана команда. Вони почали жваво. Створювали моменти за рахунок стандартів.

Спочатку ми планували грати від оборони. Хлопці хвилювалися, і це відчувалося. Хлопці боялися за результат, боялися помилитися. Пропустили м'яч. У другому таймі зробили корективи, заспокоїлися, вирівняли гру. Створили кілька моментів, заробили пенальті. Забили б пенальті - було б все трохи по-іншому.

Дуже прикро, що наш воротар отримав травму. Залишилися вдесятьох і дали фору Жиліні. Але все буде вирішуватися в грі в Полтаві.

Ми програли сьогодні 2:0, але нічого не закінчилося. У нас сьогодні 4 футболісти дебютували в Лізі Європи. Тому було хвилювання. Боялися грати, брати на себе гру. Так, ми навмисне грали від оборони. У другому таймі внесли корективи. Найголовнішим було заспокоїти гру.
У нас було небагато моментів, але вони були. Був 11-тиметровий.

Ми можемо і будемо грати, будемо боротися в Полтаві.

Травма Громова? Подивимося на це пошкодження в Полтаві. Будемо сподіватися на те, що він за тиждень відновиться", - цитує Сачка офіційний сайт Ворскли.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що матч третього раунду кваліфікації Жиліна - Ворскла закінчився з рахунком 2:0.