Капітан Ворскли: Постараємось дати Жиліні бій у Полтаві

Sport bigmir,  31 липня 2015, 16:05
0
79
Арменд Даллку: Не знаю, що сталося в першому таймі

Капітан Ворскли Арменд Даллку зазначив, що полтавчани не надто засмутилися після поразки в третьому кваліфікаційному раунді ЛЄ.

"Сам не розумію, що сталось в першому таймі матчу з Жиліною. Це була не наша гра і не наш футбол. Напевно, присутня якась боязнь.

Читай також: Тренер Ворскли: Ми програли 2:0, але нічого не закінчилось

У другому таймі вже грали більш-менш: створили кілька моментів, заробили пенальті, але втілити це в голи не вийшло.

Тим не менш ми не засмучені результатом, адже є ще гра-відповідь. Постараємось дати Жиліні бій у Полтаві", - зазначив Даллку в ефірі каналу Футбол 1.

Раніше повідомлялось про те, що матч 3-го раунду кваліфікації Жиліна - Ворскла закінчився за рахунку 2:0.