Динамо повертається з перемогою із Дніпропетровська

0
318
Динамо перемогло Дніпро

Київське Динамо продовжило переможну серію у поточному чемпіонаті.

Київське Динамо вийшло в одноосібні лідери чемпіонату України за підсумками четвертого туру. Команда Реброва скористалася втратою очок Шахтаря в Полтаві, у свою чергу здобувши перемогу у Дніпропетровську над місцевим Дніпром 2:1.

Дніпро, за традицією нинішнього сезону, незрозуміло провів перший тайм, результатом чого стали два пропущені м'ячі. Спершу Дуглас випередив Мораеса і перекинув м'яч у сітку над Бойком, який далеко вийшов із воріт, забивши автогол.

А під кінець тайму швидка контратака Динамо завершилася тим, що Ярмоленко обіграв Бойка, але м'яч відскочив до Велозу, який розстріляв порожні ворота.

У дебюті другого тайму Дніпро один гол відквитав - Федорчук метрів із 17-ти встромив м'яч під штангу після того, як Рибка відбив простріл Селезньова у дальній кут.

У Дніпра було більше 40 хвилин, щоб зрівняти рахунок, але більше гострих моментів біля воріт Рибки не було. Не допоміг навіть вихід на поле Калініча і гра в двох нападників.

У підсумку Динамо перемагає 2:1 і виходить на перше місце, а ось Дніпро з п'ятьма очками в активі опускається на 7-у позицію і починає готуватися до матчу проти Шахтаря в наступному турі.

Дніпро - Динамо 1:2

Голи: Федорчук, 50 - Дуглас, 25 (автогол), Велозу, 40