0
113
Арсенал не зміг здолати Ліверпуль

Арсенал і Ліверпуль зіграли внічию в 3-му турі чемпіонату Англії.

Зі складною історією підходили футболісти Ліверпуля до звітного матчу. Мерсисайдці здобули над канонірами тільки одну виїзну перемогу за останні п'ятнадцять років, зазнали також нищівної поразки на Емірейтс ліверпульці в минулому сезоні. Однак, з точки зору поточних результатів форма гравців Ліверпуля виглядала навіть краще, ніж у канонірів. Червоні ще не пропускали голів у свої ворота, зумівши здобути дві мінімальні перемоги з рахунком 1-0. Водночас Арсенал в першому турі на своєму полі поступився Вест Хему.

Цікаво, що з перших хвилин нашого матчу перевагою несподівано вдалося заволодіти саме гостьовій команді. Було створено відразу два гольових моменти ще до закінчення перших трьох хвилин ігрового часу.

І надалі гра розвивалася в атакуючому стилі на зустрічних темпах. Ось тільки помітно гострішими в атаці у першому таймі були гості. Особливо багато помилялися Чемберс і Бельєрін у своєму штрафному, часто їхні втрати ставали відмінною підмогою для старту найнебезпечніших атак Ліверпуля.

Після перерви мали зібратися вже футболісти Арсеналу. При своїй публіці підопічні Венгера не могли допускати настільки слабкої гри. І дійсно вдалося додати канонірам в організації, зменшивши кількість браку, навіть без замін з боку свого тренера. Фактично вичерпали себе при цьому і небезпечні атаки гостьової команди. Відмінний шанс вивести свою команду вперед був у Санчеса на 60-й хвилині матчу, але чилієць з лівого краю чужого штрафного пробив у ближню штангу воріт Міньоле.

Проведені заміни під кінець матчу з обох сторін тільки заспокоїли гру. Підопічні Роджерса вже була не проти нічийного результату сьогодні, часто просто затягуючи час. Активніше за інших в кінцівці був уже свіжий Окслейд-Чемберлен. Згадати можна небезпечний простріл від хавбека, перерваний Шкртелом, а також потужний удар з-за меж штрафного, на який зреагував Міньоле. 0:0 - Ліверпуль не пропускає голів у третьому матчі поспіль, а тому результат для Червоних можна назвати позитивним. Водночас явно оголилися проблеми Арсеналу, адже каноніри не забивають у двох домашніх матчах поспіль.

Арсенал - Ліверпуль 0:0

За матеріалами: football.ua