Чудовий дебют Педро: Огляд третього туру чемпіонату Англії

Sport bigmir,  25 серпня 2015, 11:25
0
231

СПОРТ bigmir)net представляє вашій увазі огляд третього туру англійської Прем'єр-ліги.

Після третього туру в чемпіонаті Англії залишився один лідер - Манчестер Сіті. Ще три команди, що мали до цих вихідних максимальну кількість очок, дружно зіграли внічию. Нарешті виграв Челсі, а до перших очок Сандерленда доклав руку екс-динамівець Ленс.

Матч туру - Арсенал - Ліверпуль 0:0

Центральний матч туру виправдав свою вивіску, незважаючи на нульовий підсумок зустрічі. Команди з перших хвилин стали грати у відкритий атакуючий футбол на зустрічних курсах, мали достатньо моментів, але в атаці футболістів підводила реалізація, плюс кілька разів на допомогу воротарям приходив каркас воріт.

Перший тайм краще відіграв Ліверпуль, після перерви вже цікавіше виглядали господарі, але варто визнати, що гра на Емірейтс закінчилася без голів завдяки грі Чеха і Міньоле. Тому це той самий випадок, коли 0:0 нудними ніяк не назвеш.

Впевнений хід МанСіті

Підтвердив звання найкращої команди старту сезону Манчестер Сіті, здобувши третю перемогу у стартових трьох матчах.

Команда Пеллегріні вперше не забила супернику три м'ячі, але в грі з Евертоном виглядала дуже впевнено.

Дебют Педро

Був за крок від чергової втрати очок Челсі, але команду Моурінью виручили воротар Куртуа і новачок команди Педро.

ВБА міг відкривати рахунок у матчі вже в дебюті, але Куртуа відбив пенальті, а після цього настав час Педро, який забив свій дебютний гол за "аристократів", а слідом віддав результативну передачу на Дієго Косту.

У другому таймі підвів Челсі Террі, залишивши команду в меншості, але впевнена гра Куртуа і невезіння футболістів ВБА в завершальній стадії дозволили Челсі здобути першу перемогу в сезоні.

Феєрія Борнемута і перше очко Ленса

З інших матчів відзначимо першу втрату очок Манчестер Юнайтед і Лестера. Команда Ван Гаала між матчами в Лізі чемпіонів з Брюгге не зуміла розпечатати ворота Ньюкасла, а Лестер обмінявся голами з Тоттенхемом на 81-й і 82-й хвилинах.

Перші очки в сезоні Сандерленду здобути допоміг екс-гравець Динамо Джермейн Ленс, який записав на свій рахунок гольову передачу.

Також відзначимо новачка Прем'єр-ліги Борнемута, який у перших двох матчах не зміг забити, а от Вест Хему "відвантажив" цілих чотири м'ячі в найбільш результативному матчі туру.